Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć naprawdę o sobie

Sheila Walsh
Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć naprawdę o sobie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kiedy postanowimy, że nie będziemy już dłużej żyć, opierając się na tym, co czujemy, lecz na tym, co jest prawdą według Bożego Słowa, będziemy mogły przetrwać najsroższe życiowe burze. Sheila Walsh w swojej porywającej, niezwykle szczerej i pełnej głębokich przemyśleń książce zachęca nas, abyśmy odważyły się zejść do piwnicy swojej duszy, w której upchnięte zostały niszczące uczucia – ból, lęk, wstyd, rozczarowanie, brak przebaczenia, gniew, niepewność, rozpacz... Pokazuje, że przynosząc je pod krzyż Chrystusa, możemy je przekuć w siłę, radość, miłość, wolność. Mimo doświadczania paraliżującego wewnętrznego chaosu i życiowych błędów jesteśmy zawsze ważne dla Boga i przez Niego kochane, jesteśmy Jego córkami. Korzystając z doświadczeń swojego życia i innych kobiet, Sheila pomaga nam odnaleźć pokój i nadzieję, opartą na prawdzie Bożej obietnicy. Czyni to z ujmującą siostrzaną bezpośredniością, empatią, a także z poczuciem humoru, co sprawia, że książkę czyta się znakomicie. Niesie ona duchowe umocnienie, przekonuje, że dotarcie do prawdy o sobie ma dla nas uzdrawiające znaczenie.
Data wydania: 1999-05-29
ISBN: 978-83-7516-669-9, 9788375166699
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Stron: 300

Autor

Sheila Walsh Sheila Walsh
Urodzona 5 lipca 1956 roku w Wielkiej Brytanii ( Ayr, Wielka Brytania)
Urodzona w Szkocji, amerykańska współczesna chrześcijańska wokalistka, autorka tekstów, ewangelista, autorka książek, mówca inspirujący. Walsh wraz z rodziną jest obecnie aktywnym uczniem Kościoła Baptystów Prestonwood w Plano w Teksasie. Magister t...

Pozostałe książki:

Kiedy kobieta ufa Bogu, dzieją się cuda Bóg kocha złamanych na duchu i tych, którzy udają, że takimi nie są 5 minut z Jezusem. Aby każdy dzień się liczył Pieśń złamanych serc
Wszystkie książki Sheila Walsh

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć naprawdę o sobie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć naprawdę o sobie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl