Widma Zapomnianej Planety

Łukasz Pośpiech
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Widma Zapomnianej Planety
Książka Widma Zapomnianej Planety
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Gdy pionierzy dotarli do wybrzeża Błękitnego Kontynentu, powitało ich bezchmurne niebo, rdzawe stepy, terakotowi ludzie i gigantyczne ważki o zdeformowanych, ludzkich twarzach. Nie spodziewali się, że wkroczyli na ziemię, którą miliony lat temu zamieszkiwały potężne istoty. Czterysta lat później wrobiony w morderstwo Ariston Redd odkrywa, że jest wart znacznie więcej, niż nagroda wyznaczona na liście gończym. Wszystko przez podążające za nim krok w krok widmo tajemniczej kobiety. Z początku milcząca, cierpiąca na amnezję, powoli odkrywa przerażającą prawdę o sobie. W jej rękach spoczywają losy całej cywilizacji. Widma Zapomnianej Planety jest książką z gatunku NeoWesternu. Łączy elementy tr adycyjnego westernu z literaturą fantasy i S-F. Pierwszy tom został sfinansowany m.in. dzięki udanej akcji crowdfundingowej na PolakPotrafi.pl. Książka ma 424 strony i wydana jest w miękkiej oprawie.
Data wydania: 2019-04-01
ISBN: 978-83-953066-0-0, 9788395306600
Wydawnictwo: AMONIT
Stron: 424
dodana przez: bookkeeper

Autor

Łukasz Pośpiech jest socjologiem z wykształcenia, na co dzień jednak redaguje, montuje filmy, zajmuje się copywritingiem. Przede wszystkim jednak żyje w książkowym wieloświecie, w wolnych chwilach poszerzając jego ogromne uniwersum. Jest retromaniak...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Widma zapomnianej planety: Aristona Redda część przygód...

Western Science-Fiction? To możliwe? Patrzę na westmana z okładki na tle dwóch księżyców, a dzika fantazja mami obrazami pojedynków na blastery oraz rewolwerowca mknącego śmigaczem przez pustkowia, niczym Luke Skywalker po piaskach Tatooine. Coś na kształt latarni z Faros oraz przedziwny łamaniec p... czytaj dalej »

W tyglu gatunków: Widma Zapomnianej Planety

"Widma Zapomnianej Planety" Łukasza Pośpiecha to powieść, wykraczająca poza schematy jednego gatunku. Łączy w sobie konwencję westernu, science-fiction, romansu i powieści przygodowej. Autor dość sprawnie nimi żongluje, zachowując odpowiednie proporcje każdego z nich, dzięki czemu osiąga bardzo waż... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@Jagrys
2019-12-02
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Posiadam
@Mollinka_90
2019-11-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
DO
@dorotarich
2019-11-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}