Widma Zapomnianej Planety

Łukasz Pośpiech
Książka Widma Zapomnianej Planety
Książka Widma Zapomnianej Planety
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Gdy pionierzy dotarli do wybrzeża Błękitnego Kontynentu, powitało ich bezchmurne niebo, rdzawe stepy, terakotowi ludzie i gigantyczne ważki o zdeformowanych, ludzkich twarzach. Nie spodziewali się, że wkroczyli na ziemię, którą miliony lat temu zamieszkiwały potężne istoty. Czterysta lat później wrobiony w morderstwo Ariston Redd odkrywa, że jest wart znacznie więcej, niż nagroda wyznaczona na liście gończym. Wszystko przez podążające za nim krok w krok widmo tajemniczej kobiety. Z początku milcząca, cierpiąca na amnezję, powoli odkrywa przerażającą prawdę o sobie. W jej rękach spoczywają losy całej cywilizacji. Widma Zapomnianej Planety jest książką z gatunku NeoWesternu. Łączy elementy tradycyjnego westernu z literaturą fantasy i S-F. Pierwszy tom został sfinansowany m.in. dzięki udanej akcji crowdfundingowej na PolakPotrafi.pl. Książ...
Data wydania: 2019-04-01
ISBN: 978-83-953066-0-0, 9788395306600
Wydawnictwo: AMONIT
Stron: 424

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Widma Zapomnianej Planety nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się