Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

Raymond Buckland
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Autor tej książki jest jednym z czołowych autorytetów z dziedziny parapsychologii. Teraz prezentuje publikację, która jest przeznaczona zarówno dla tych, którzy chcą samodzielnie kontaktować się ze światem umarłych, jak i dla osób pragnących zaspokoić swoją ciekawość odnośnie tego, co się dzieje po Drugiej Stronie. Dzięki zawartemu w książce zbiorowi lekcji, technik i ćwiczeń, i Ty możesz zostać medium. Doświadczanie transu, jasnowidzenia, psychometrii, typtologii czy lewitacji nie jest zarezerwowane dla wybranych. Dowiesz się również, jak przeprowadzać rozmowy przy pomocy tablicy ouija, korzystać z pisma automatycznego, duchowej fotografii, uzdrawiania duchowego i na odległość, channelingu oraz Kół Rozwoju. Skorzystaj z daru i usłysz głos z zaświatów!
Tytuł oryginalny: Buckland's Book of Spirit Communications
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7377-545-9, 9788373775459
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 392
dodana przez: Jagrys

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wielka księga komunikacji z duchami

17.12.2012
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Buckland to znawca zjawisk paranormalnych. Z jego książek uczyli się znani jasnowidze i media. Jedną z takich pozycji jest „Wielka księga komunikacji z duchami”, która pojawiła się w Polsce w 2012 roku dzięki wydawnictwu Studio Astropsychologii. Książka opowiada głównie o wywoływaniu duchów. Początkowo możemy przeczytać czym jest spirytualizm i s... {} Recenzja książki Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

Wielka księga komunikacji z duchami

29.05.2013

Recenzując "Zaklinacza dusz. Przeprowadzanie w Zaświaty" - Izabeli Janczarskiej, przytoczyłam temat najczęściej wykorzystywanych przez reżyserów dreszczowców pomysł: ludzkie dusze powracające z zaświatów. Teraz muszę znowu to zrobić, gdyż "Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną" - Raymonda Bucklanda jest pozycją ... {} Recenzja książki Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

@Ledina@Ledina {}

nigdy tak naprawdę nikogo się nie traci

31.01.2013

Kiedy byliśmy dziećmi z pewnością nie jedna z osób wraz z przyjaciółmi bawiły się w tzw. wywoływanie duchów. Oglądaliśmy filmy w których bohaterowie poprzez użycie tablic nawiązywali kontakt ze światem zmarłych, rozmawiając z duchem, który odpowiada na zadane mu pytania „tak” lub „nie”. Później siadaliśmy i staraliśmy się zrobić podobną tablicę. Wi... {} Recenzja książki Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

@shoko@shoko {}

Wielka księga komunikacji z duchami

6.03.2013

Książka jest podzielona na 17 lekcji. Po każdej z lekcji jest kilka pytań sprawdzających oraz sylwetka. Spośród 16 sylwetek, ponieważ dział 17 nie kończy się tak pozostałe, znam tylko jedną a jest nią Abraham Lincoln. W książce przeczytamy o tym czym jest mediualizm, o historii spirytualizmu, o tablicach do komunikacji z duchami, uzdrawianiu i nie ... {} Recenzja książki Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

Moja opinia o książce

Opinie

@grejfrutoowa
2012-12-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl