Recenzje książki "Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną."

Dodaj swoją recenzję

Wielka księga komunikacji z duchami

29.05.2013

Recenzując "Zaklinacza dusz. Przeprowadzanie w Zaświaty" - Izabeli Janczarskiej, przytoczyłam temat najczęściej wykorzystywanych przez reżyserów dreszczowców pomysł: ludzkie dusze powracające z zaświatów. Teraz muszę znowu to zrobić, gdyż "Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną" - Raymonda Bucklanda jest pozycją ... Recenzja książki Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

Wielka księga komunikacji z duchami

6.03.2013

Książka jest podzielona na 17 lekcji. Po każdej z lekcji jest kilka pytań sprawdzających oraz sylwetka. Spośród 16 sylwetek, ponieważ dział 17 nie kończy się tak pozostałe, znam tylko jedną a jest nią Abraham Lincoln. W książce przeczytamy o tym czym jest mediualizm, o historii spirytualizmu, o tablicach do komunikacji z duchami, uzdrawianiu i nie ... Recenzja książki Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

nigdy tak naprawdę nikogo się nie traci

31.01.2013

Kiedy byliśmy dziećmi z pewnością nie jedna z osób wraz z przyjaciółmi bawiły się w tzw. wywoływanie duchów. Oglądaliśmy filmy w których bohaterowie poprzez użycie tablic nawiązywali kontakt ze światem zmarłych, rozmawiając z duchem, który odpowiada na zadane mu pytania „tak” lub „nie”. Później siadaliśmy i staraliśmy się zrobić podobną tablicę. Wi... Recenzja książki Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

Wielka księga komunikacji z duchami

17.12.2012

Buckland to znawca zjawisk paranormalnych. Z jego książek uczyli się znani jasnowidze i media. Jedną z takich pozycji jest „Wielka księga komunikacji z duchami”, która pojawiła się w Polsce w 2012 roku dzięki wydawnictwu Studio Astropsychologii. Książka opowiada głównie o wywoływaniu duchów. Początkowo możemy przeczytać czym jest spirytualizm i s... Recenzja książki Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl