Wielki Mur z Winnipeg i ja

Mariana Zapata
8.9 /10
Ocena 8.9 na 10 możliwych
Na podstawie 23 ocen kanapowiczów
Wielki Mur z Winnipeg i ja
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.9 /10
Ocena 8.9 na 10 możliwych
Na podstawie 23 ocen kanapowiczów

Opis

Mistrzyni slow-burn romance powraca!

Najpopularniejsza książka autorki za granicą!

Vanessa Mazur jest przekonana, że podjęła słuszną decyzję. Nie powinna mieć absolutnie żadnych wątpliwości. W końcu bycie asystentką, a w praktyce służącą i kucharką, słynnego Aidena Gravesa miało być tylko tymczasowe. Facet znany na boisku jako Wielki Mur z Winnipeg jeszcze co prawda nie wie, co go czeka, ale Vanessa jest już pewna, że nie zostanie przy boku Aidena.

Są rzeczy, których Vanessa naprawdę nienawidzi w tej pracy, a najbardziej nie cierpi zmian planów. To frustruje ją do granic możliwości. I oczywiście sam humorzasty, gburowaty Aiden. Na szczęście już zaoszczędziła wystarczającą ilość pieniędzy, aby móc odejść.

Jednak kiedy mężczyzna przychodzi do niej i błaga, aby wróciła, Vanessa stwierdza, że wszystkiego mogła się spodziewać, ale nie tego. W końcu Wielki Mur z Winnipeg przez cały czas ich współpracy nie potrafił jej odpowiedzieć „Dzień dobry”, a nagle ośmiela się prosić ją o coś takiego.

Niestety ten facet nigdy nie spotkał się z odmową.

Tytuł oryginalny: The Wall of Winnipeg and Me
Data wydania: 2022-08-18
ISBN: 978-83-8320-012-5, 9788383200125
Wydawnictwo: NieZwykłe
Kategoria: Romans
Stron: 516
dodana przez: Vernau

Autor

Pozostałe książki:

Kulti Lingus Under Locke Od Lukova z miłością
Wszystkie książki Mariana Zapata

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Wielki Mur z Winnipeg i ja"

18.09.2022

„Życie polegało na podejmowaniu decyzji. Masz to, na co się godzisz.” Vanessa Mazur od prawie dwóch lat jest asystentką Aidena Gravesa - słynnego sportowca. Praca nie należy do przyjemnych ani lekkich, bywa zwykłą kucharką i służącą. Aiden ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, jest gburowaty, arogancki, irytujący, wymagający i humorzasty. Vanessa ... Recenzja książki Wielki Mur z Winnipeg i ja

Wielki Mur z Winnipeg

20.09.2022

Vanessa jest asystentką, gosposią i dziewczyną na posyłki gwiazdy futbolu amerykańskiego. Aiden daje jej czasami popalić, ale Vanessa nie zamierza pracować dla niego przez całe życie. Kiedy decyduje się odejść i faktycznie to robi, mężczyzna składa jej pewną propozycję, która dla obu może przynieść korzyści. Vanessa jest bardzo opiekuńcza, stara ... Recenzja książki Wielki Mur z Winnipeg i ja

Book Coffee Cake

20.09.2022

Cześć! 🌟 Ten duet zdecydowanie skradnie nie jedno serce! Historia opiera się na relacji szef - asystentka. Gdy po dwóch latach Vanessa ma dość Aidena i tego jak źle ją traktuje, postanawia zrezygnować z pracy. Nie spodziewa się jednak, że mężczyzna będzie chciał aby wróciła. Droga do wybaczenia nie jest łatwa, lecz Aiden proponuje jej coś, czemu ... Recenzja książki Wielki Mur z Winnipeg i ja

Recenzja

19.08.2022

🥰Recenzja 🥰 Premiera 18.08.2022 r. „Wielki Mur z Winnipeg i ja” – Mariana Zapata Czy macie czasem tak, że nawet największy grubasek, który zamiast przerażać wielkością przeraża Was tym, że zaraz się skończy i więcej nie będziecie mogli przeżywiać historii bohaterów ? Ja właśnie miałam tak z tą historią. Pragnęłam aby się nigdy nie skończyła. V... Recenzja książki Wielki Mur z Winnipeg i ja

Moja opinia o książce

Opinie

@paulinagraszka5
2022-08-19
10 /10

🥰Recenzja 🥰

Premiera 18.08.2022 r.

„Wielki Mur z Winnipeg i ja” – Mariana Zapata

Czy macie czasem tak, że nawet największy grubasek, który zamiast przerażać wielkością przeraża Was tym, że zaraz się skończy i więcej nie będziecie mogli przeżywiać historii bohaterów ? Ja właśnie miałam tak z tą historią. Pragnęłam aby się nigdy nie skończyła.

Vanessa, młoda asystentka tajemniczego i gburowatego, ale za to ogromnego zawodnika footballu. Praca daje jej możliwości spłacenia długów i spełnienia swojego marzenia. Pragnie zostać najprawdziwszą graficzką i tworzyć różne wspaniałe rzeczy. Jest w tym bardzo dobra i przede wszystkim kocha to. Praca u Aidena jest trudna. Robi wszystko co sobie zażyczy a nawet nie otrzyma głupiego dziękuję. Nie czuje się jak człowiek tylko robot do którego nikt nie ma szacunku. Przykro jej, ale jak przystało na silną babkę, radzi sobie wyśmienicie. Swoją pasję równa z pracą, ale w końcu mówi dość. Zwalnia się i właśnie do tej pory jej życie się zmienia. Spełnia swoje marzenia, ale decyzja która podejmie jeszcze bardziej zawiruje w jej sercu i życiu.

Van to wspaniała kobieta, która troszczy się o innych. Nie miała łatwego dzieciństwa, można powiedzieć, że było okropne. Przeżyła tak wiele cierpienia, ale się nie poddała. Nawet z chorym kolanem postanowiła spełnić drugie marzenia, a mianowicie udział w maratonie. Takiej bohaterki nie da się nie polubić. Jej upór, determinacja, odwaga i zawsze pełne pomysłów g...

| link |
@bookaholic.in.me
2022-08-29
9 /10

Bycie sportowcem to trudny zawód. Choć każdy ocenia to przez pryzmat wielkich zarobków, życia w świetle chwały i sławy oraz uwielbienia fanów, sport to nie tylko to, co widzimy na ekranach i stadionach. Wymaga ogromnego poświęcenia, wysiłku, samodyscypliny- zwłaszcza, gdy chce się pozostać najlepszym. Wtedy nic innego nie może zaprzątać głowy, nic nie powinno chociażby zbliżyć się do priorytetu jakim jest trening. Dla takiej kariery trzeba podporządkować sobie życie oraz każdego dnia walczyć ze swoimi fizycznymi ograniczeniami. A gdzie w tym miejsce na miłość? Teoretycznie uczucia stanowią tylko niepotrzebny rozpraszacz, natomiast te odpowiednie mogą tylko dodać skrzydeł. Lecz gdzie ich szukać?
Aiden jest światowej klasy zawodnikiem. Choć pochodzi z Kanady od dawna swoją karierę wiąże ze Stanami i tu zdobył uznanie jako najlepszy obrońca w NFL. Jego przydomek- Wielki Mur z Winnipeg, nie wziął się znikąd. Jego postura, zachowanie na boisku oraz osiągnięcia sprawiają, że naprawdę przypomina mur, którego nie da się przebić żadną siłą. To człowiek kompletnie skoncentrowany na futbolu, swoim ciele, diecie, treningach i osiąganiu najlepszych wyników. Nie ma czasu na niezobowiązujące relacje, które mogłyby wprowadzić chaos w jego idealnie poukładanym dobowym rytmie. Kobiety? Do niczego nie są mu potrzebne, związki to tylko komplikacje. Przyjaciele? I tak nie ma dla nich czasu. A że dodatkowo jest bardzo trudny w obyciu i prowadzeniu rozmowy to nikogo nie dziwi, że jes...

| link |
@basiaa22.86
2022-08-30
10 /10
Przeczytane

👉Po pozytywnych recenzjach książki byłam ciekawa tej historii.
Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i po tej lekturze chętnie sięgnę po inne jej książki♥️
📖Vanessa jest od dwóch lat nie tylko asystentką Aidena-słynnego Wielkiego Muru z Winnipeg z boiska,ale także sprzątaczka,kucharką i pomocą w ogarnięciu jego życia.
Nie czując się doceniona postanawia się zwolnić,aby realizować się zawodowo łącząc swoje zainteresowania.
Po jakimś czasie Aiden czeka przed drzwiami Vanessy proponując jej układ nie do odrzucenia oferując do niego dodatkowe argumenty,aby dziewczyna się zgodziła.
Co to za układ?Czy za pieniądze można wszystko kupić?

🏈Książka jest wielką niespodzianką i zaskoczeniem poznając jej treść.Pomimo okładki,która nie szokuje to treść jest fascynująca.
Powieść jest swoistą petardą zawierającą historię bohaterów i ich wewnętrzne demony nie tylko teraźniejszości,ale także przeszłości.
Nie znajdziemy tutaj romansu,który wybucha odrazu pomiędzy bohaterami.Ich relacja jest dojrzała z długofalowym poznawaniem się i bezinteresowną pomocą,która przeradza się w obezwładniające uczucie.
Sposób poprowadzenia fabuły jest niesamowity.Autorka skupiła się na wewnetrznych pragnieniach bohaterow i poznawaniu siebie nawzajem.Choć akcja nie jest dynamiczna to dla tej książki jest swoistym plusem,ponieważ dzięki temu wszystko dzieje się w swoim tempie.Nie przyspieszając niczego,bo naprawdę było niepotrzebne.

Pokochałam tą ksią...

| link |
@dosia1709
2022-09-01
9 /10
Przeczytane

Vanessa Mazur od dwóch lat jest asystentka gwiazdy futbolu Aidena Gravesa, którego nazywają Wielkim Murem z Winnipeg. Chodź kobieta jest jego cieniem on zdaje się nie zwraca na nią uwagi. Gdy dziewczyna ma dość takiego traktowania, postanawia dla swojego dobra odejść z pracy i tak ja się spodziewała gwiazdor nie przejął się tym wogóle.
Lecz kiedy miesiąc po jej odejście mężczyzna zjawia się w jej drzwiach z prośbą o powrót nie spodziewał się usłyszeć odmowy ze strony kobiety. Aiden chcąc namówić dziewczynę składa jej propozycję nie całkiem normalną.

„Życie polegało na podejmowaniu decyzji. Masz to, na co się godzisz.”

Jak myślicie co to za propozycja?
Czy dziewczyna zgodzi się na powrót?
Czy za pieniądze można kupić wszystko?

Książka może wzbudzić w Was mieszane uczucia bo Aiden może drażnić. Z początku jest dość wkurzający i pewny siebie ale z czasem jego zachowanie się zmienia i nie można go nie pokochać.
Chodź to było moje pierwsze spotkanie z piórem autorki to mam nadzieję że nie ostatnie. Bo byłam pozytywnie zaskoczona tym co znalazłam na stronach tej książki.
Fajny romans oczywiście nie zabraknie pikantnych wątków, humoru i jak w każdym romansie dramy i łez.
Polecam dajcie znać jak wrażenia po przeczytaniu.

| link |
@mamazonakobieta
2022-09-12
8 /10
Przeczytane


„Wielki Mur z Winnipeg i ja” to książka, która zda egzamin na leniwe popołudnie. Mnie się podobała i polecam.

| link |
@Verczii_bookstagram
2022-10-02
9 /10
Przeczytane
@kami2002polan
2022-09-24
8 /10
Przeczytane
@papierowa_ksiazka
2022-09-20
9 /10
Przeczytane
@bookcoffecake
2022-09-20
10 /10
Przeczytane
@tatiaszaaleksiej
2022-09-18
8 /10
Przeczytane
SZ
2022-09-15
9 /10
Przeczytane
@monia.czyta
2022-09-14
7 /10
@aneta_skupien
2022-09-09
10 /10
Przeczytane
@historie_budzace_namietno
2022-09-06
9 /10
Przeczytane 2022 Egzemplarz recenzencki
@farmerwiththebook
2022-09-05
9 /10
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

O nie! Książka Wielki Mur z Winnipeg i ja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl