Władza i pieniądze. Zakochany agent

Kelly Hunter, Anna Cleary
Książka Władza i pieniądze. Zakochany agent
Książka Władza i pieniądze. Zakochany agent
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kelly Hunter - "Władza i pieniądze" Alex ma wszystko, ale wciąż mu mało. Chce więcej władzy, pieniędzy... i kobiet. Teraz szuka nowej asystentki. Zatrudnia Sienne, znajomą z dzieciństwa. Jej niezależność bardzo go irytuje, ale też pociąga. Chociaż Sienna próbuje zachować dystans, Alex proponuje jej romans... Anna Cleary - "Zakochany agent" Connor stracił najbliższych, teraz unika zaangażowania. Jest skryty i ostrożny, co pomaga mu w pracy dla wywiadu. Na prośbę przyjaciela zgadza się zabawić w detektywa. Zbiera informacje o Sophie, która być może chce skompromitować wysokiego urzędnika. Jednak gdy ją poznaje, zapomina, że powinien tylko udawać zainteresowanie... [Wydawnictwo Harlequin, 2010]
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-238-7172-9, 9788323871729
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Światowe Życie DUO
Stron: 314

Autor

Australijska autorka Kelly Hunter studiowała nauki, a później zwiedzała świat. Poza pisaniem, nadal pracuje w dziedzinach związanych z rolnictwem. Kelly Hunter jest finalistką RITA ®.

Książki Kelly Hunter

Wszystkie książki Kelly Hunter

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Władza i pieniądze. Zakochany agent? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Władza i pieniądze. Zakochany agent. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}