Porozmawiajmy o miłości; Rosyjski milioner

Kelly Hunter, Lucy Ellis
Książka Porozmawiajmy o miłości; Rosyjski milioner
Książka Porozmawiajmy o miłości; Rosyjski milioner
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kelly Hunter - "Porozmawiajmy o miłości" Anastasia Douglas samotnie wychowuje sześcioletnią córkę. Po krótkim romansie ojciec dziecka, którego pokochała od pierwszego wejrzenia, opuścił ją bez pożegnania. Przypadkowo dowiedziała się, że jej ukochany jest księciem i musiał wrócić do kraju, by wypełnić obowiązki wobec państwa. Nigdy nie powiedziała mu o dziecku. Jednak po siedmiu latach Casimir sam odkrywa, że ma córkę… Lucy Ellis - "Rosyjski milioner" Właściciel kopalni Nikolai Voronov na wieść o tym, że jego zabytkowa rezydencja jest wbrew jego woli udostępniana turystom, jedzie do Anglii. Pierwszą osobą, którą poznaje po przyjeździe, jest Sybella Parminter. To ona oprowadza zwiedzających po jego domu. Nikolai zamierza wezwać policję i wynająć prawników, lecz dowiaduje się, że to właśnie z Sybellą dziadek chce go wyswatać…  
Tytuł oryginalny: Shock Heir For The Crown Prince; Redemption of a Ruthless Billionaire
Data wydania: 2019-07-25
ISBN: 978-83-276-4353-7, 9788327643537
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Cykl: Claimed by a King, tom 1
Seria: Harlequin Światowe Życie DUO
Stron: 320
dodana przez: bookkeeper

Autor

Australijska autorka Kelly Hunter studiowała nauki, a później zwiedzała świat. Poza pisaniem, nadal pracuje w dziedzinach związanych z rolnictwem. Kelly Hunter jest finalistką RITA ®. @Link @Link

Książki Kelly Hunter

Wszystkie książki Kelly Hunter

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Porozmawiajmy o miłości; Rosyjski milioner? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Porozmawiajmy o miłości; Rosyjski milioner. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}