Współczesne rosyjskie wojska lądowe 1992-2016

Mark Galeotti
Współczesne rosyjskie wojska lądowe 1992-2016
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Od upadku ZSRR rosyjskie siły zbrojne przechodzą gwałtowną metamorfozę – od rozbitych resztek wojska radzieckiego przez okres szokującego rozkładu i demoralizacji aż po zdyscyplinowane siły i złożoną doktrynę „wojny hybrydowej”, która w 2014 roku pozwoliła Władimirowi Putinowi w okamgnieniu zająć Krym. Publikacja ta zawiera rzadkie fotografie i całostronicowe kolorowe ilustracje ukazujące armię w akcji, sylwetki dowódców i ministrów obrony, a także ordre de bataille oraz szczegóły wyposażenia i ubioru. Stanowi fascynującą opowieść o trudnej historii armii oraz jej obecnym charakterze, możliwościach i stanie. Autor jest badaczem szanowanym na arenie międzynarodowej i mającym wyjątkowy dostęp do rosyjskojęzycznych źródeł i rosyjskich weteranów. Niniejsza książka to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce zrozumieć rosnącą potęgę sił zbrojnych Rosji.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-65855-39-8, 9788365855398
Wydawnictwo: Napoleon V
Stron: 65

Autor

Mark Galeotti Mark Galeotti
Urodzony w 1965 roku
Mark Galeotti jest londyńskim wykładowcą i autorem zajmującym się przestępczością międzynarodową i sprawami bezpieczeństwa Rosji oraz dyrektorem firmy konsultingowej Mayak Intelligence.

Pozostałe książki:

Afghanistan. The Soviet Union's Last War Wory. Tajemnice rosyjskiej supermafii
Wszystkie książki Mark Galeotti

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Współczesne rosyjskie wojska lądowe 1992-2016? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Współczesne rosyjskie wojska lądowe 1992-2016. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe