Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, zanim zostaniecie rodzicami

Gary Chapman
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, zanim zostaniecie rodzicami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Gary Chapman pomógł milionom ludzi przygotować się do małżeństwa. Teraz pozwól mu, by przygotował Cię na nadejście dzieci. Gary dzieli się zagadnieniami, których nie był świadomy, zanim stał się ojcem. Na przykład: dzieci mają wpływ na nasz czas, pieniądze i małżeństwo. A to dopiero początek. Z typową dla siebie serdecznością proponuje praktyczne porady w takich dziedzinach jak nauka siadania na nocniku, przepraszanie własnego dziecka i dbanie o silne małżeństwo... przy jednoczesnym cieszeniu się wszystkim, co wnoszą do życia dzieci. Naszym pragnieniem jest dzielenie się własnymi doświadczeniami oraz tym wszystkim, czego nauczyliśmy się przez wiele lat udzielania porad setkom rodziców. Zachęcamy Cię, abyś przeczytał niniejszą książkę przed urodzeniem się dziecka, a potem wracał do poszczególnych rozdziałów w chwilach radości i wyzwań wychowywania dzieci. Gary Chapman - jest doradcą i autorem serii bestselerów pt. Pięć języków miłości oraz dyrektorem Marriage and Family Live Consultants, Inc. Podróżuje po świecie prowadząc seminaria i emitując swoje programy radiowe z ponad 400 stacji.
ISBN: 978-83-63488-75-8, 9788363488758
Wydawnictwo: LOGOS

Autor

Gary Chapman Gary Chapman
Urodzony 10 stycznia 1938 roku
Gary Demonte Chapman – amerykański psychoterapeuta, autor książek i prowadzący programy radiowe. Najbardziej znany jest z serii książek Pięć języków miłości dotyczących relacji międzyludzkich. Jest także pastorem w Calvary Baptist Church w Winston-S...

Pozostałe książki:

Pięć języków miłości Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie 5 języków miłości dla mężczyzn 5 języków miłości 5 języków miłości dla singli
Wszystkie książki Gary Chapman

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, zanim zostaniecie rodzicami? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, zanim zostaniecie rodzicami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl