Wszystko co powinnaś wiedzieć o miesiączce

Feinmann Jane
Wszystko co powinnaś wiedzieć o miesiączce
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Atrakcyjna, nowoczesna i praktyczna forma graficzna (z obrotowym kołem na okładce, które pozwala szybko sprawdzić, co dzieje się w organizmie na każdym etapie cyklu) oraz rzetelny, informacyjny tekst, czynią z tej pozycji niezbędny element wyposażenia dziewczęcej i damskiej torebki. Książka podzielona jest na trzy części. W pierwszej, zatytułowanej Twoje ciało, w przystępny sposób podano informacje o fizjologicznych i biologicznych procesach, zachodzących w organizmie w okresie dojrzewania i w cyklu miesiączkowym. Druga część, Dzień po dniu, zawiera chronologicznie ułożone informacje o cyklu menstruacyjnym oraz praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z każdą z tych faz. Trzecia część Pomocy! odpowiada na najczęściej zadawane pytania i rozwiewa najczęstsze wśród nastolatek wątpliwości. Wszystko, co powinnaś wiedzieć o miesiączce to książka, którą należy polecić młodym kobietom, by pomóc im zrozumieć cykl miesiączkowy. To przewodnik w drodze ku kobiecości, drodze pełnej niepokojów i zmian nastroju. Zdobywaj świadomie swą kobiecość! Naucz się czerpać z niej prawdziwą radość! Żyj w rytmie swego ciała! Świadoma siebie możesz więcej!
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7250-301-5, 9788372503015
Wydawnictwo: AWM
Stron: 144

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wszystko co powinnaś wiedzieć o miesiączce? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wszystko co powinnaś wiedzieć o miesiączce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe