Wybór Jasminy. Prawdziwa opowieść o niewolnicy, która wywalczyła sobie życie

autor: Jean Sasson
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Wybór Jasminy. Prawdziwa opowieść o niewolnicy, która wywalczyła sobie życie
Książka Wybór Jasminy. Prawdziwa opowieść o niewolnicy, która wywalczyła sobie życie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Czasem życie wymaga od nas odwagi ponad wszelkie siły. Jasmina to nie postać literacka. Wszystko, co zostało napisane w tej książce, wydarzyło się naprawdę, a główna bohaterka podzieliła los z setkami innych kobiet. Piękna, inteligentna, wykształcona. Była dumną Libanką, kochała wolność, ale zawsze ...

Czasem życie wymaga od nas odwagi ponad wszelkie siły. Jasmina to nie postać literacka. Wszystko, co zostało napisane w tej książce, wydarzyło się naprawdę, a główna bohaterka podzieliła los z setkami innych kobiet. Piękna, inteligentna, wykształcona. Była dumną Libanką, kochała wolność, ale zawsze ... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2016-1-11
ISBN: 978-83-240-3533-5 ( 9788324035335 )
Wydawnictwo: Znak literanova
Stron: 288

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Bolesne przeżycia... Bolesne wspomnienia

Jean Sasson to kobieta, która w swoich książkach wstawia się za krzywdzonymi kobietami Bliskiego Wschodu. W każdej książce oddaje im głos. To amerykańska dziennikarka nazywana właśnie "głosem kobiet Bliskiego Wschodu". Książka "Wybór Jasminy" została napisana na podstawie autentycznego wywiadu z bo... czytaj dalej »

wstrząsająca historia

To nie jest lektura z cyklu prostych i łatwych. Opisuje los kobiet, który przeraża i skłania do zadawania mnóstwa pytań, które pewnie zostaną bez odpowiedzi. Historia Jasminy i jej podobnych muzułmanek zmyszanych do seksu, zamkniętcyh w więzieniu poniżanych, głodnych i bitych jest przerażająca. Dra... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
GU
@gusienka912 2016-02-22
Przeczytane (2016-02-22)
serce
Tagi

twórcy strony

puchar
GU
@gusienka912 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.