Wylecz PCOS

4.5 /10
Ocena 4.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Wylecz PCOS
Książka Wylecz PCOS
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
4.5 /10
Ocena 4.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Wylecz PCOS to niezbędny, oparty na licznych badaniach poradnik, który pokaże ci, jak żyć z PCOS i zwalczyć jego objawy. Amy Medling pomogła tysiącom kobiet odzyskać kontrolę nad zdrowiem i życiem obarczonym PCOS. Teraz odmieni życie kolejnych łatwym do zrealizowania planem” – dr Izabella Wentz, autorka bestsellera Hashimoto PCOS to zespół objawów, który może dotknąć każdą z nas. Niestety, często bywa źle diagnozowany i źle leczony. Powoduje wahania nastrojów, tycie, osłabienie, problemy ze skórą i wiele innych dolegliwości. Prowadzi też do kłopotów z płodnością. Można jednak w naturalny sposób pokonać jego objawy! Oto plan na 21 dni, który pokaże ci, jak dzięki: • diecie • ćwiczeniom • i zmianie sposobu myślenia pokonać PCOS i znów w pełni cieszyć się życiem. źródło opisu:
Data wydania: 2018-10-15
ISBN: 978-83-240-4836-6, 9788324048366
Wydawnictwo: Znak literanova
Stron: 400

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wylecz PCOS

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA W książce pt. ''Wylecz PCOS'' autorstwa Amy Medling to wspaniale przedstawione doświadczenie przez pryzmat własnej choroby i podzielenia się z nią z czytelniczkami, które nie mają świadomości o tym, że chorują i zastanawiają się co, może stanowić przyczynę ich wstydliwego problemu. Najważniejsza jest wczesna diagnoza, badania, kontrola, odpowiednia dieta oraz aby zwracać uwagę na zalety wyleczenia PCOS. Książka ta składa się z 11 rozdziałów podzielonych na 2 części. Istotne jest, aby w trakcie leczenia nie poddawać się zbyt szybko, lecz stopniowo korzystać z rad au... czytaj dalej »

AN
@Anna30
{} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Smallbookworld
@Smallbookworld 2019-04-28
Zaczynając książkę, autora mówi o tym co jej się przytrafiło i jakie ona miała objawy. Pokazuje ona, że każdy najdrobniejszy objaw jest częścią czegoś wielkiego. I to nie dlatego, że wyolbrzymiamy, to jest po prostu choroba. Pamiętacie jak wchodzicie zawsze do lekarza i dostajecie regułkę: " Tego masz nie jeść, a to musisz ograniczyć"- Kto by się w tym połapał prawda? Od teraz nie musicie tego wszystkiego pamiętać, ponieważ jest to w książkę. Macie opisane jak w 21 dni zmienić swoją dietę, ćwiczenia i sposób myślenia, ponieważ on jest najważniejszy dla każdej choroby. Nie chce tutaj mówić, że wszyscy są do choroby nastawienia negatywnie, ale większość z was na pewno. No bo kto by chciał leże...
serce  1 Polubienie | Komentarze (1) | link |
@Dietetykczyta
@Dietetykczyta 2018-11-24
Przeczytane (2018-11-01)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się