Z głową w gwiazdach

Jenn Bennett
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Z głową w gwiazdach
Książka Z głową w gwiazdach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Sama w głuszy. Z chłopakiem, który złamał jej serce… Wręcz pedantycznie uporządkowane życie pewnej nastolatki zbacza ze szlaku, gdy zostaje ona sam na sam z dziką przyrodą oraz swoim najgorszym wrogiem – chłopakiem, który złamał jej serce. Od zeszłorocznego balu serdeczna przyjaźń Zorie i Lennona przerodziła się w zaciętą wrogość. Unikają się jak ognia, w czym nieco pomaga im fakt, że ich rodziny to współczesna wersja Montekich i Kapuletich. Aż do czasu, kiedy podczas wypadu w góry Zorie i Lennon zostają uwięzieni w głuszy. Sami. Razem. Co złego może się stać? Z braku innego towarzystwa Zorie i Lennonowi nie pozostaje nic innego, jak zaogniać stare rany docinkami, jednocześnie próbując odnaleźć drogę do cywilizacji. Jednak prywatna wojna podczas ścierania się z siłami natury zmniejsza ich szanse na wydostanie się z lasu w jednym kawał...
EAN: 9788379660537
Wydawnictwo: Wydawnictwo IUVI

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Bardzo przyjemna jednotomówka

„Z głową w gwiazdach” już samym wyglądem nakierowała mnie na to, że głównym wątkiem jest romans. Opis zdradza jeszcze więcej, więc ciężko mówić o tym, że czytelnik nie ma pojęcia, po jakiego rodzaju lekturę sięga. Szukasz lekkiego romansu, który wniesie nieco świeżości do Twojej biblioteczki? Ta książka będzie idealna. Powieść Jenn Bennett napisana jest z punktu widzenia głównej bohaterki, czyli Zorie, która jest osobą bardzo specyficzną i już od samego początku miałam ogromne problemy z tolerowaniem jej zachowania. Irytowała mnie strasznie swoim planowaniem i analizowaniem każdego aspek... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
SI
@silwana 2019-07-02
Przeczytane (2019-07-01)
Idealna książka na wakacje. Pełna humoru, lekkiego dramatu i wakacyjnego romansu.
serce | link |
@Katarzyna_Bieszczad
@Katarzyna_Bieszczad 2019-09-01
Przeczytane (2019-07-23)
@posredniczkaa
@posredniczkaa 2019-07-09
Przeczytane (2019-07-09)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się