Z logopedią na ty : podręczny słownik logopedyczny

Ewa Małgorzata Skorek
Z logopedią na ty : podręczny słownik logopedyczny
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Słownik jest przeznaczony do użytku logopedów, psychologów, nauczycieli, opiekunów i rodziców, którzy chcieliby się włączyć w terapię logopedyczną dzieci z zaburzeniami mowy. Książka zawiera przede wszystkim hasła logopedyczne, ale także terminy z zakresu innych dyscyplin naukowych, m.in. z lingwistyki, psychologii, psychiatrii, neurologii, foniatrii, ortodoncji. Hasła w słowniku (blisko 1300 terminów) ułożone są w porządku alfabetycznym. Obok każdego hasła autorka podała jego wyczerpującą definicję.
Data wydania: 2005-01-01
ISBN: 978-83-7308-547-3, 9788373085473
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS
Stron: 210
Mamy 3 inne wydania tej książki

Autor

Ewa Małgorzata Skorek Ewa Małgorzata Skorek Skorek Ewa Małgorzata - doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Specjalizuje się w logopedii i pedagogice wczesnoszkolnej. Rozprawa doktorska autorki dotyczyła stosunków koleżeńskich dzieci z zaburzeniami mowy w klasach I-III. Pracuje z Z...

Pozostałe książki:

Rysowane wierszyki Oblicza wad wymowy Samogłoski : profilaktyka, diagnoza, korekcja nieprawidłowej artykulacji Reranie. Profilaktyka, diagnoza, korekcja Profilaktyka w logopedii
Wszystkie książki Ewa Małgorzata Skorek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Z logopedią na ty : podręczny słownik logopedyczny aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Z logopedią na ty : podręczny słownik logopedyczny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl