Za cudze winy

Kresley Cole
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Za cudze winy
Książka Za cudze winy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Wampir, który był żołnierzem, a teraz ma dość życia… Setki lat temu Sebastian Wroth został zmieniony w wampira – w jego mniemaniu najpotworniejszą istotę na ziemi - wbrew swojej woli. Chory z nienawiści do samego siebie i samotny od wielu lat, nie widzi powodu, aby ciągnąć dalej swe nędzne życie. Do chwili, kiedy wyjątkowa, czarodziejska istota przybywa do jego zamku, aby go zabić, a tak naprawdę, nieświadomie, ratuje mu życie. Walkiria – zabójczyni wysłana po to, aby go zabić… Kaderin Zimne Serce straciła ukochane siostry w bitwie, dawno temu. Kiedy zostały zabite przez wampira, tajemnicza boska siła stłumiła w Kaderin żal i smutek – pozbawiając walkirię także innych uczuć. Jednakże, kiedy Kaderin spotyka Sebastiana, jej uczucia… a właściwie głównie pożądanie… wracają ze zdwojoną siłą. Po raz pierwszy w życiu nie jest w stanie zabić wampira. Zostają współzawodnikami w legendarnym rajdzie… Nagroda w trwających miesiąc zawodach jest tak potężna, że pozwala właścicielowi odwrócić bieg historii. Kaderin zrobi wszystko, żeby wygrać ją dla swoich sióstr. Sebastian, który pragnie tylko jednego – samej Kaderin, także przystępuje do współzawodnictwa i wykorzystuje każdą sytuację, aby rozbudzić uśpione uczucia walkirii. Trasa rajdu wiedzie przez antyczne grobowce, katakumby i skarbce, wokół całego świata, w poszukiwaniu potężnych artefaktów. Ale kiedy Kaderin zostanie zmuszona do wyboru pomiędzy wampirem, który ją pociąga, a możliwością odzyskania swojej rodziny, jaką podejmie decyzję?
Data wydania: 2011
Wydawnictwo: Dwójka bez Sternika
Cykl: Immortals After Dark
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Autor paranormalnych romansów dla młodzieży. Otrzymała trzy nagrody RITA Romans Writers of America (RWA) i została wprowadzona do RWA Hall of Fame w 2009 roku.

Książki Kresley Cole

Wszystkie książki Kresley Cole

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Za cudze winy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@beata87
2019-11-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane

Dobry romans paranormal. Ona - Kaderin-Katija - walkiria hobbystycznie polująca na wampiry. On - Sebastian - wampir nienawidzący tego, kim jest. Związek między nimi wydaje się być czymś niemożliwym, ale przeznaczenie lubi płatać figle... Pośmiałam się trochę, lekturka leciutka i niewymagająca:)

{} | link |
@Asamitt
2020-03-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Fantastyka/Fantasy/Paranormal Romans Paranormal ✿ Cykle / Sagi / Wielotomowe
DO
@doomsday071
2020-01-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
MG
@margab_12
2012-03-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Za cudze winy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}