Zagadki Dzikiego Zachodu. Sprawa trzech desperado

5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Książka Zagadki Dzikiego Zachodu. Sprawa trzech desperado
Książka Zagadki Dzikiego Zachodu. Sprawa trzech desperado
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

Kiedy P.K. „Pinky” Pinkerton przyjeżdża do Virginia City, wydaje się, że jest w beznadziejnej sytuacji. To miasto nie jest dobrym miejscem dla kogoś bez grosza przy duszy, dachu nad głową, a na domiar złego ściganego przez bezwzględnych bandytów. Jednak dzięki siedmiostrzałowemu rewolwerowi Smith & ...

Kiedy P.K. „Pinky” Pinkerton przyjeżdża do Virginia City, wydaje się, że jest w beznadziejnej sytuacji. To miasto nie jest dobrym miejscem dla kogoś bez grosza przy duszy, dachu nad głową, a na domiar złego ściganego przez bezwzględnych bandytów. Jednak dzięki siedmiostrzałowemu rewolwerowi Smith & ... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013
Wydawnictwo: EGMONT

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Detektyw Pinkerton na tropie

Po powrocie ze szkoły do domu, Pinky znajduje leżących na podłodze rodziców – oskalpowanych i martwych. Chwila, mama chłopca jeszcze żyje i zdąży go ostrzec przed poszukującymi go osobnikami, których celem jest woreczek na leki należący do chłopca. Po pożegnaniu matki Pinky rozpoczyna ucieczkę, a je... czytaj dalej »

Bo tak to jest na Dzikim Zachodzie…

„Naprawdę, sen nie był mi w głowie. Dręczyło mnie pragnienie, głód, zmęczenie i strach. Moi przybrani rodzice zginęli przeze mnie. Cały mój dobytek na tej ziemi stanowił kamienny nóż, guzik Detektywa i ubranie, które robiło ze mnie świerszcza w misce ryżu. A ponadto ścigało mnie trzech żądnych ... czytaj dalej »

Sprawa trzech desperado

Zauroczyła mnie okładka tej książki i jej delikatne powiązane z westernami. Nigdy nie miałam z nimi do czynienia, więc chciałam przekonać się, czy opowiadane w ten sposób historie, przypadną mi do gustu i sprawią, że spędzę miłe chwile w towarzystwie ludzi, którzy mają zupełnie inne podejście do ży... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Bujaczek
@Bujaczek 2013-03-10
Mnie „Sprawa trzech desperado” nie oczarowała, ale zapewniam, że młodszego czytelnika, miłośnika Dzikiego Zachodu, westernów oraz strzelanin, zachwyci. Tego tu z pewnością nie brakuje. Opisane typowym, w tamtych rejonach, językiem sprawia, że jest jeszcze bardziej ciekawie.
serce
@Patiopea
@Patiopea 2013-05-05
Przeczytane (2013-05-05) Recenzenckie
serce
@ederlezi
@ederlezi 2013-03-20
Przeczytane (2013-03-20)
serce
@Lena173
@Lena173 2013-02-24
Przeczytane (2013-02-24) Posiadam
serce
Tagi

twórcy strony

puchar @Lena173 @Lena173 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.