Zaginiona księgarnia recenzje

Dodaj swoją recenzję

Zaginiona księgarnia

KI
@KIRIKIJO · 2019-03-14 21:12:27

Księgarnie są potrzebne... Wydawnictwo WILGA ponownie zachwyciło mnie i moją córeczkę swoją propozycją, okładka inna niż wszystkie (już miałyśmy okazję poznać tę wyjątkowość przy innych utworach) opracowana przez Agnieszkę Matz- twarda, imitując płótno zaciekawiła moją córkę ponownie. Dzięki nakanapie.pl miałyśmy możliwość, a wręcz przyjemność zap... czytaj dalej »

O tęczowym dywanie.

PA
@Pani_Ka · 2018-12-26 21:32:54

Jeśli człowiek ma swoje mniej lub bardziej tajemne źródło szczęścia, jeśli czerpie z niego radość, siłę, ogień na kolejne, powszednie, pozbawione niespodzianek dni, zapał do kolejnych zadań i ciepłe uczucia do współdzielenia z bliskimi, to zniknięcie takiego miejsca jest nie lada tragedią. Co zrobi kawosz z niedostatkiem czarnego złota? Co zrobi me... czytaj dalej »

Zaginiona księgarnia

@timido2 @timido2 · 2019-01-14 08:40:04

Milly jest rezolutną, kochającą książki dziewczynką, która z uwielbieniem uczestniczy w cotygodniowych spotkaniach „Godzina z bajką” w miejscowej księgarni prowadzonej przez panią Minty. Księgarnia jest dla dziewczynki miejscem szczególnym, które darzy ogromnym sentymentem, a jej właścicielka jest dla Milly autorytetem, dlatego czuje ogromny niep... czytaj dalej »