Recenzje książki ""Zagubiona""

Dodaj swoją recenzję

Mega ciekawa

5.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Druga część trylogii „nie-autobiografii” wciągnęła mnie tak jak pierwsza książka. Przedstawione są w niej dalsze losy Weroniki i Wiktora. Poznajemy w tej lekturze nieszczęście jakie spotyka bohaterów, brutalne życie i wręcz piekło na ziemi. Jest tu zdrada, manipulacja drugim człowiekiem, gwałt, wykorzystywanie, upokorzenie, przemoc. Jednym słowem ... {} Recenzja książki "Zagubiona"

@Izzi.79@Izzi.79 {}× 1

Zagubiona

13.07.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Ksiażka " Zagubiona" to kontynuacja "Pisarki". Weronika , nadal samotna, zdradzona przez najbliższych (przynajmniej jej sie tak wydaje) popada w depresję. Musi zajac się matką, kóra jest po udarze. W zamian za to ojciec obiecął jej, że sfinansuje jej studia o jakich marzy. Udaje jej się zdac maturę, dostać na wymarzoną weterynarię i rozpoczyna stu... {} Recenzja książki "Zagubiona"

@Lalka1@Lalka1 {}

"Zagubiona"

2.10.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Weronika po raz kolejny zostaje sama. Załamana i zraniona, stara się stanąć na nogi. Z pomocą przychodzi jej przyjaciel. Otacza ją opieką i nie pozwala się poddać. Z czasem wszystko powoli zaczyna się układać. Weronika podejmuje nowe decyzje i dokonuje wyborów. Jednak po raz kolejny przyjdzie jej się zmierzyć ze złym losem. Przetrwać będzie mogła ... {} Recenzja książki "Zagubiona"

Walka z losem

7.09.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Swego czasu przeczytałam pierwszą część nie-autobiografii autorstwa Katarzyny Michalak, ,,Pisarkę", i po jej skończeniu wręcz nie mogłam doczekać się kolejnych części Trylogii autorskiej. Niezwykle wciągnęłam się w historię skrzywdzonych przez życie Weroniki i Wiktora i byłam bardzo ciekawa, jak potoczą się ich losy. Gdy tylko druga część trafiła ... {} Recenzja książki "Zagubiona"

Long story short: dobre dialogi, zbyt łzawo ;)

{} WYBÓR REDAKCJI
24.09.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Zagubiona” Katarzyny Michalak stanowi kontynuację innej powieści tej samej autorki- „Pisarki”. Główną bohaterkę zastajemy w momencie, w którym wątek urwał się w pierwszej z książek tej serii. Po raz kolejny autorka zaprasza nas w pełną dramatycznych decyzji i buzujących emocji podróż do świata nastoletniej już Weroniki. Przychodzi jej stawić czoł... {} Recenzja książki "Zagubiona"

@Maruuuda@Maruuuda {}× 1
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl