Zajefajni klienci borsuczki

Mariusz Salamon
Zajefajni klienci borsuczki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka jest praktyczną ilustracją poprzedniej książki: "Pan Sowa i wredne temperamenty". Przekłada problemy temperamentów na sytuacje ze sprzedaży i zarządzania, pokazując praktyczne konsekwencje inności i to, jak radzić sobie z innością tych, którzy nas otaczają.
Z pozoru banalna rzeczywistość pracy w sprzedaży zamieniona we frapującą powieść, pełną zwrotów akcji. Autor umiejętnie przemyca głęboką psychologiczną wiedzę, ubierając ją w postaci bardzo plastycznych książkowych bohaterów. Zwierzęce figury bohaterów zdają się jeszcze doskonalej ogniskować to, co w każdym z nas jest śmieszne, i to, co trudne. Jak reagujemy na tych, którzy są inni? Czy potrafimy ich przekonywać? Trochę sensacji, trochę analiz charakterów, które dobrze byłoby umieć samemu przeprowadzić, by lepiej radzić sobie we własnych życiowych zmaganiach. Książka umiejętnie do tego zachęca.
ISBN: 8838392763010
Wydawnictwo: Salamon Consulting
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zajefajni klienci borsuczki nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zajefajni klienci borsuczki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl