Zarządzanie procesami logistycznymi

Stanisław Krawczyk
Zarządzanie procesami logistycznymi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zarządzanie procesami logistycznymi to jeden z pierwszych podręczników na polskim rynku, w którym Autor w niekonwencjonalny sposób przedstawia problematykę logistyki. W nowym ujęciu podstawą definicji logistyki są procesy, w których uczestniczą wszelkiego rodzaju dobra. Logistyka dotyczy wówczas koordynacji w czasie i przestrzeni procesów lokalizacji i przepływu tych dóbr, z zamiarem efektywnego ich wykorzystania do osiągania zamierzonych celów. Nowe ujęcie zakresu logistyki zmienia rolę, jaką odgrywa ona w otoczeniu - z wykonawczej, kiedy dominowały zagadnienia składowania i przewozów, na koncepcyjną, wspomagającą procesy zarządzania. Autor zwrócił ponadto uwagę na metodologię analizy decyzji logistycznych, rolę logistyki w marketingu sprzedaży i w marketingu zakupów, a także na problem zapasów w procesach logistycznych i zastosowanie metod ilościowych.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-208-1331-9, 9788320813319
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zarządzanie procesami logistycznymi? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie procesami logistycznymi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl