Żeglarstwo śródlądowe dla początkujących

Zbigniew Klimczak
Żeglarstwo śródlądowe dla początkujących
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Żeglarstwo staje się coraz bardziej popularną formą czynnego wypoczynku, często całych rodzin. Aby je bezpiecznie uprawiać, potrzeba jednak wiedzy i umiejętności, które z kolei musimy poprzeć stosownymi cechami naszego charakteru. Taką prawdę wyznawał generał Mariusz Zaruski, kiedy pisał: Nie po to marzłem i mokłem na pokładach, aby z Was zrobić sportowców, lecz aby kształtować Wasze charaktery. Kilkadziesiąt lat później, w swojej książce o samotnym rejsie dookoła świata, podobnie określił to Sir F. Chichester: Żeglarstwo to nie sport, to charakter. Autor położył silny akcent na sprawy bezpieczeństwa żeglowania i ochronę środowiska. Tabela oznakowania wód śródlądowych, tabele węzłów oraz test z wiedzy teoretycznej stanowią cenną pomoc dla kandydata na żeglarza. Oddajemy zatem do rąk przyszłych żeglarzy książkę-podręcznik, zawierający podstawowe informacje, jakie trzeba zdobyć, aby ruszyć na wodny szlak.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-60506-95-0, 9788360506950
Wydawnictwo: Bezdroża

Autor

Pozostałe książki:

Adriatyckim szlakiem : Chorwacja dla żeglarzy Chorwacja dla żeglarzy. Ciche zatoki i gwarne przystanie Polska dla żeglarzy. Najciekawsze szlaki śródlądowe Żeglarz jachtowy - teoria i praktyka Cyklady przez Okno Apollina
Wszystkie książki Zbigniew Klimczak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Żeglarstwo śródlądowe dla początkujących? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Żeglarstwo śródlądowe dla początkujących. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl