Zespół Sjögrena

Maria Majdan
Zespół Sjögrena
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pierwsza kompleksowa monografia na temat zespołu Sjögrena przygotowana przez najlepszych specjalistów z kilku ośrodków akademickich w kraju, przy współpracy prof. Umesha Desmukha z Oklahoma Medical Research Foundation.

Zachęcamy do lektury książki, w której opisano takie zagadnienia jak: historia pierwotnego zespołu Sjögrena, patogeneza choroby, zespół suchego oka, korelacje między zespołem Sjögrena a chorobą IgG4-zależną, pierwotny, wtórny i młodzieńczy zespół Sjögrena oraz zmiany narządowe w ZS. W publikacji omówiono również temat autoprzeciwciał i ciekawe postaci kliniczne zespołu Sjögrena (hematologiczną, płucną, nerkową i stawową).

To doskonałe źródło wiedzy o nowoczesnym diagnozowaniu i leczeniu zespołu Sjögrena. Opracowanie z pewnością będzie przydatne w codziennej praktyce lekarzy różnych specjalności.

Data wydania: 2020-10-20
ISBN: 978-83-200-6157-4, 9788320061574
Wydawnictwo: PZWL
Kategorie: Medycyna, Interna
Stron: 326
dodana przez: chudini0505

Autor

Maria Majdan Maria Majdan Prof. dr hab. n. med. Maria Majdan - absolwentka Wydziału Lekarskiego Lubelskiej Akademii Medycznej (aktualnie Uniwersytet Medyczny), profesor nauk medycznych, specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych, nefrologii i reumatologii. Od 2003 roku kie...

Pozostałe książki:

Dna moczanowa. W gabinecie lekarza specjalisty. Łuszczycowe zapalenie stawów. W gabinecie lekarza specjalisty. Onkoreumatologia. Współczesne wyzwanie Toczeń rumieniowaty układowy, cz. 1. Rozpoznawanie i leczenie Obrazy kliniczne tocznia rumieniowatego układowego, cz. 2. Na podstawie opisów przypadków
Wszystkie książki Maria Majdan

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zespół Sjögrena aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zespół Sjögrena. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl