Zgromadzenie. Tom I Wyjęta ze zła

Joanna Jarczyk
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Zgromadzenie. Tom I Wyjęta ze zła
Książka Zgromadzenie. Tom I Wyjęta ze zła
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Chroniąc świat przed złem, strzeż się, by samemu nie stać się tym złym… Wstępując do Zgromadzenia, Damien bierze na swoje barki niezwykle ważne zadanie – wraz z innymi Stróżami musi ochronić ludzkość przed Łowcami, uniemożliwić im odebranie człowiekowi najważniejszych cnót: wiary, nadziei i miłości. Jak jednak walczyć ze złem, gdy moralność tych, którzy mieli być wzorem, staje pod znakiem zapytania… Kto tak naprawdę jest zły i z kim mamy walczyć? Czy zabijając złoczyńcę, nie stajemy się tacy jak on? Z tymi wątpliwościami będzie musiał zmierzyć się Damien. „Zgromadzenie” nie jest baśnią o walce dobra ze złem, w której dobro zawsze wygrywa, a bohaterowie to szlachetni mężowie pełni cnót. To powieść o walce z własnymi słabościami, poszukiwaniu swojej tożsamości i przeciwstawianiu się autorytetom. To była pierwsza w życiu akcja Damiena. Ak...
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8147-254-8, 9788381472548
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 352

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Aktualnie nie ma ogłoszeń, ale 2 osoby szukają tą książkę.
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Zgromadzenie. Wyjęta ze zła.

Książkę Joanny Jarczyk miałam możliwość przeczytać dzięki Klubowi Recenzenta. Powiem szczerze, że byłam tym mocno podekscytowana. Nie znałam wcześniej twórczości autorki, a opinie krążące o tym tytule dawały nadzieję na kawał dobrej fantastyki. A ja lubię dobrą fantastykę. Niestety, rozczarowałam się na 16 stronie. "Była to organizacja działająca na rzecz i ku pomocy ludziom. Prawa ręka policji, 'nasi Stróże', jak często o nich mówiono." Forma opisów może i poprawna ale niestety jak dla mnie na poziomie dobrego wypracowania szkolnego. Absolutnie nudne i nic poza tym. Żadnego polotu, nie... czytaj dalej »

@miedzytytulami @miedzytytulami
{} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@miedzytytulami
@miedzytytulami 2019-02-21
Przeczytane (2019-02-21) Na półce z książkami Klub Recenzenta

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się