Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu

Krzysztof Piersa
Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik dotyczący uzależnienia od internetu i telefonu komórkowego kierowany do rodziców dzieci i młodzieży. W książce znajdziemy informacje, jak diagnozować takie uzależnienie, jakie są pozytywne i negatywne strony korzystania z internetu, co należy do największych zagrożeń sieci, jakie są konsekwencje uzależnienia i jego pierwsze objawy. Konkretne wskazówki krok po kroku wyjaśniają, jak sobie z takim uzależnieniem radzić. Książka skierowana jest do rodziców i pedagogów obserwujących rosnący problem uzależnienia w najbliższym otoczeniu, osób zaniepokojonych uzależnieniem swoich bliskich oraz osób rozpoznających uzależnienie również u siebie. Krzysztof Piersa jest autorem trzech książek i terapeutą uzależnień. Sam niegdyś zmagał się z uzależnieniem od gier komputerowych. Prowadzi kanał na Youtube i spotyka się z młodzieżą oraz dorosłymi borykającymi się z uzależnieniami. Autor odbywa rocznie ponad 130 spotkań autorskich na terenie całej Polski o tematyce profilaktycznej (uzależnienie od gier komputerowych, telefonu komórkowego i internetu). Podczas każdego spotkania młodzież bardzo angażuje się w dyskusję i opowiada o swoich problemach związanych ze spędzaniem czasu w internecie.
Data wydania: 2020-02-26
ISBN: 978-83-7686-865-3, 9788376868653
Wydawnictwo: Jaguar
Stron: 256

Autor

Krzysztof Piersa Krzysztof Piersa Krzysztof Piersa jest licencjonowanym terapeutą ds. uzależnień, ale jak sam mówi, nie jest natchnionym terapeutą krzyczącym: “wyłącz ten komputer i wyjdź na dwór”. Jest autorem poradników terapeutycznych w tej tematyce: “Komputerowy Ćpun” i “Złota R...

Pozostałe książki:

Trener Marzeń Kosmiczne bobry i zemsta księżycowej szarańczy Komputerowy ćpun 2.0
Wszystkie książki Krzysztof Piersa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe