Zwiastun śmierci

Sara Blædel
Książka Zwiastun śmierci
Książka Zwiastun śmierci
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Anioł Śmierci – drogocenny, liczący kilkaset lat witraż – był własnością bogatej rodziny Sachs-Smithów już od kilku pokoleń, jego istnienie utrzymywano jednak w tajemnicy. Dlatego zniknięcie witrażu wywołuje prawdziwy szok, zwłaszcza gdy jednocześnie okazuje się, że pani Sachs-Smith nie zginęła – jak podejrzewano – z własnej ręki, lecz padła ofiarą zabójstwa. W tym samym czasie Louise Rick z Wydziału Zabójstw kopenhaskiej komendy policji zajmuje się sprawą zaginięcia młodej kobiety spędzającej wakacje na hiszpańskim Costa del Sol. Policja sądzi, że postanowiła zacząć nowe życie. Gdy jednak w tym samym rejonie znowu ktoś ginie, Louise nie ma wątpliwości, że musiało dojść do przestępstwa. Ku jej zdumieniu obie te sprawy łączą się ze sobą.  
Tytuł oryginalny: Dodsengelen
Data wydania: 2014-11-06
ISBN: 978-83-7961-066-2, 9788379610662
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Cykl: Louise Rick, tom 6
Stron: 344
dodana przez: bookkeeper

Autor

Sara Blædel - duńska dziennikarka i pisarka, autorka powieści kryminalnych o pracy asystent kryminalnej Louise Rick. Urodziła się 6 sierpnia 1964 roku w Kopenhadze. Trzykrotnie otrzymała w Danii tytuł Autora Roku, na swoim koncie ma liczne nagrody i ...

Książki Sara Blædel

Wszystkie książki Sara Blædel

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zwiastun śmierci aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zwiastun śmierci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}