Recenzje książki "Życie i śmierć."

Dodaj swoją recenzję

2 w 1 recenzja i Zmierzchu i Życia

21.03.2017

Śmierć jest łatwa, prosta, życie jest trudniejsze. Kto nie zna Stephanie Meyer i jej sławetnej serii o wampirach. Urodziła się w Connecticut i unika rozgłosu, o jej życiu prywatnym wiemy tak naprawdę niewiele. Ta 44 letnia kobieta jest autorką nie tylko serii Zmierzch, ale także Intruza oraz Chemika. Prawda jest taka, że ludzie mają pewną wspan... {} Recenzja książki Życie i śmierć.

W krzywym zwierciadle...

4.03.2016
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Stephenie Meyer twórczyni sagi Zmierzch zdecydowała się na mały "eksperyment" na dziesięciolecie swojej najpopularniejszej książki. "Życie i śmierć - Zmierzch opowiedziany na nowo" to nic innego jak "Zmierzch" w krzywym zwierciadle (jak dla mnie) - z tą różnicą, że nastąpiła zmiana ról, a wydarzenia są bardziej komiczne...natomiast zakończenie, to... {} Recenzja książki Życie i śmierć.

@iza122@iza122 {}

Wierna fanka...

17.02.2016

Moja pierwsza myśl: O ? jaka gruba..ciężko ją w rękach utrzymać.. ale to nic, więcej czytania będzie... Moja druga myśl: 2w1? Po co? Zaczęłam czytać ...przedmowa od Pani Meyer, że nie zdążyła napisać midnight sun...hmmm miała na to kilka lat, ale jak pisze że nie zdążyła to nie zdążyła. No nic przecież napisała Życie i Śmierć, oczami Edwarda moż... {} Recenzja książki Życie i śmierć.

Zmierzch - historia alternatywn

8.02.2016
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Ponad dziesięć lat temu Stephenie Meyer wydała książkę, która przyniosła jej sławę i majątek. Stworzona przez amerykańską pisarkę historia miłości przeciętnej śmiertelniczki i idealnego wampira podbiła serca młodzieży na całym świecie i wpłynęła na wzrost popularności romansów paranormalnych. Z okazji dziesiątej rocznicy wydania pierwszego tomu sag... {} Recenzja książki Życie i śmierć.

@milla@milla {}
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl