Recenzje książki "Życiownia Spółka z o.o."

Dodaj swoją recenzję

Katarzyna Prusisz" Życiownia Spółka z o.o."

12.11.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Po przeczytaniu opisu książki „Życiownia Spółka z.o.o” Katarzyny Prusisz spodziewałam się powieści o ciężkich życiowych przeżyciach, w którą wplątana jest jakaś historia miłosna. Czy tak było? Zdecydowanie tak. Jednakże oprócz tego już od pierwszych stron zaskoczył mnie niezwykły humor autorki. Pani Katarzyna stworzyła niesamowitą historię, w któr... {} Recenzja książki Życiownia Spółka z o.o.

@angela95_95@angela95_95 {}× 1

Nauka życia, czyli "Życiownia spółka z o.o."

1.11.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Kasia przy łóżku umierającego ojca na oddziale paliatywnym poznaje starszą panią, Teresę. Zaprzyjaźniają się. Teresa kocha kolor różowy. Uważa, że ją odmładza. Przy jej łóżku z jakiegoś powodu nie ma żadnych bliskich. Staruszka zwierza się Kasi, zostawiając jej w spadku... swoich przyjaciół. Właścicielka salonu kosmetycznego i rozwódka po pięćdzie... {} Recenzja książki Życiownia Spółka z o.o.

"Życiownia Spółka z o.o." Katarzyna Prusisz

26.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Dzisiaj zaprezentuję Wam książkę o bardzo oryginalnym tytule, czyli "Życiownia Spółka z o.o." Katarzyny Prusisz. Patrząc na jej okładkę, z początku ominęłam tę książkę, bo wydała mi się niezbyt ciekawa. Jednak nagle po jakimś czasie coś mnie skłoniło do przeczytania opisu z tyłu okładki i to właśnie on zachęcił mnie do zapoznania się z tą książką,... {} Recenzja książki Życiownia Spółka z o.o.

@martyna748@martyna748 {}× 3

"Życiownia" i cała reszta

{} WYBÓR REDAKCJI
25.10.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Życiownia spółka z o.o” to pierwsza powieść Katarzyny Prusisz. To trochę inna powieść, właściwie nie, to nie jest powieść. To proza. Życiowa proza, która dotyka każdego z nas, z tą różnicą, że nie każdy ma odwagę o tym napisać. Myślę, że to bardzo dobrze. Pani Kasia tę odwagę miała i ja to bardzo szanuję. Początkowo było mi trudno przywykną... {} Recenzja książki Życiownia Spółka z o.o.

@Morella@Morella {}× 4
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl