Nie odchodź, Julio Ewa Barańska

Okładka Nie odchodź, Julio
autor:
Ewa Barańska
wydawnictwo:
Telbit
data wydania:
2011
ISBN:
9788362252282

Opis

Kolejna znakomita powieść Ewy Barańskiej dla młodzieży.Julia to urocza, inteligentna, ambitna nastolatka z pasją do nauki i o nietypowych zainteresowaniach, żyjąca jednak w cieniu pięknej siostry i grona jej znajomych ? lokalnej śmietanki towarzyskiej. W jej życiu nieomal jednocześnie pojawia się miłość i nieuleczalna choroba. Mimo uciążliwości terapii, dziewczyna rozkwita, zdobywając serce Wiktora. Czy wzajemne uczucie zwalczy ból, strach i zwątpienie? Czy wystarczy do pokonania choroby? Czy każ..dy z nas może pomóc losowi w dopisaniu happy endu?... Wzruszająca historia o miłości wartej najwyższego poświęcenia, o niezasłużonym cierpieniu i młodym życiu, które trzeba ratować za wszelką cenę... Ewa Barańska (www.ewabaranska.pl) jest cenioną autorką poczytnych powieści i opowiadań, a także scenariuszy filmowych i słuchowisk radiowych. Jej talent pisarski zaowocował m.in. szeregiem bestsellerowych książek dla młodzieży, które podejmując tematy aktualne i kontrowersyjne, dyskretnie eksponują podstawowe życiowe wartości: Kamila (nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Wydawnictwa TELBIT), Karla M., Ja, Blanka, Żegnaj, Jaśmino, Z kim płaczą gwiazdy (nominacja do Angelusa 2009), Lukrecja Borgia to ja. W dorobku pisarki znajduje się także thriller z elementami science-fiction Pierwiastek zero oraz romans kryminalny Ostatni Wielki Kahun.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam okładkę książki ,, Nie odchodź Julio’’ autorki Ewy Barańskiej, zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Poczułam, że muszę ją mieć i moje pragnienie się spełniło. Wiem, że nie powinno się oceniać książki po okładce, lecz Agnieszka Kielak- Dębowska w tak efektowny ... więcej »
Życie to loteria. Jednego dnia coś nam daje, a drugiego brutalnie odbiera. Kiedy Wiktor wiąże się z Idą, myśli, że odnalazł swoją gwiazdkę z nieba. Niezwykle piękna, adorowana przez wielu mężczyzn dziewczyna jest spełnieniem jego najskrytszych marzeń. Niestety bardzo kosztownym i wymagającym. ... więcej »
Tylko nie odchodź. Tylko nie odchodź, Julio…” – str. 248. Ewa Barańska to polska pisarka, autorka głównie powieści obyczajowych dla młodzieży, choć w swoim dorobku literackim ma także thriller z elementami science-fiction oraz romans kryminalny. Jednak jej książki nie są pustymi, błahymi op... więcej »
Dodali do kolekcji
Magda535
w_asia
neesty
jadzkaa
Sallymy
dziurawa
Mila27
Julianne
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!