Recenzja książki 1000 powodów żeby (nie) podróżować z blizniakami

1000 powodów żeby (nie) podróżować z blizniakami

SA
@sandra347
· 2010-06-04
Książka składa się z pięciu tytułów podzielonych na rozdziały:
1. 1000 powodów, żeby (nie) słuchać wyroczni:
Udanie się w podróż w poszukiwaniu nieznajomego, usiłowanie wywarcia wrażenia na Larissie,spotkanie niewłaściwego nieznajomego, pomyłka miejsc, nowe przesłanie wyroczni.
2. 1000 powodów, żeby (nie) zająć się hodowlą łasic: Przesłanie od wyroczni, poznanie milutkich córek sąsiadów, zwiedzanie apartamentu łasicy, postanowienie założenia hodowli łasic, doświadczenie obecności łasicy.
3. 1000 powodów , żeby (nie) jechać na narty: postanowienie pozostania w pokoju, prezentacja jak się uwodzi dziewczynę, pożyczenie ciasteczka, zrażenie przyjaciółki Kaia, ratowanie związku.
4. 1000 powodów , żeby (nie) udawać się w rejs statkiem: Spakowanie niewłaściwe walizki, spotkanie swojej lodowej księżniczki, walka o książkę, dokonanie zaskakującego odkrycia, otrzymanie prezentu.
5. 1000 powodów , żeby (nie) hołdować tradycjom świąt bożego narodzenia: Wypróbowanie rosyjskiej wróżby, otrzymanie listu od tajemniczej wielbicielki, widzenie swojego przyszłego narzeczonego, odwiedziny bambi, oczekiwanie na nie całkiem cichą i świętą noc.

Ocena @sandra347:
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
Data przeczytania: 2010-06-04
Książka 1000 powodów żeby (nie) podróżować z blizniakami
1000 powodów żeby (nie) podróżować z blizniakami
Hortese Ullrich
{}6.3/10
Komentarze

Pozostałe recenzje @sandra347

Książka 1000 powodów żeby (nie) cierpieć z miłości

Książka dzieli się na rozdziały, które opowiadają o przygodach rodzeństwa (Sanny i jej brata bliźniaka dużego Konny 'ego...

Nowe recenzje

Książka Kobiety ze słynnych obrazów. Muzy, modelki, kochanki

„Oglądając owe arcydzieła, możemy także wysnuć wiele ciekawych wniosków: jak wyglądał ideał urody w czasach powstawania...

Książka Nieidealnie dopasowani

„Uwielbiam to, że nasza przyjaźń jest łatwa, uwielbiam brak wzajemnych wymagań i oczekiwań”. Willow chce – po wy...

Książka Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów

Kolejna pozycja światowej sławy kryminologa. Tym razem pogrzebiemy w mrocznych zakamarkach psyche psychopatów. Christo...

{}