We własnych okowach recenzja

⛓️🔗Recenzja książki 🔗⛓️

🔗 "WE WŁASNYCH OKOWACH " 🔗

AUTOR : Meghan March

WYDAWNICTWO : Editio Red

" Wszystkich nas pętają jakieś łańcuchy, z których musimy się uwolnić.
Jedyna różnica jest taka, że niektóre wyglądają ładniej od innych."

Nie wszystkim możemy pomóc i ich uratować, choćbyśmy nie wiadomo jak się starli i tego nie możemy zmienić.

"We własnych okowach " to trzecia część serii SEKRETY I NAMIĘTNOŚCI.
Historia pełna emocji, ognistego pożądania, trudnych relacji rodzinnych, różnice statusu społecznego , rodzącym się uczuciu mimo przeciwności losu i wątkiem kryminalnym w tle.
Wszystko składa się na dynamiczna i płynną akcję. Cały czas coś się dzieje, pełno zwrotów akcji.
Meghan March stworzyła niezwykle ciekawą fabułę.
Lekki i przyjemny styl pisowni autorki, który wciąga i zachęca do czytania.

Autorka stworzył świetną historię, którą dopracowała i dopieściła w każdym detalu.

Wykreowała bohaterów wyrazistych, barwnych z silnymi charakterami, którzy wydają się być prawdziwi.
Relacja pomiędzy Elle a Lordem rozwijała się szybko i bardzo intensywnie. Czuło się pomiędzy nimi iskrzące pożądanie i przyciąganie. A ta namiętność, która ich spalała.
Obydwoje pochodzili z różnymi światów i obydwoje walczyli ze swoimi demonami.

Lord jest niezaprzeczenie moim mężem książkowym. Przystojny, silny, nie da sobie w kaszę dmuchać, dbał o swoją rodzinę , którą stworzył. Miał serce na dłoni i wszystko robił aby Elle była szczęśliwa i bezpieczna.

Sceny erotyczne opisane smacznie i apetycznie, są piekielnie gorące.

Przy tej pozycji nie sposób się nudzić, niesamowicie wciąga w świat, który wykreowała autorka.

" Prawda i przebaczenie pozostaną na zawsze połączone jak ogniwa łańcucha." Meghan March

Lord Robichaux ma 34 lata, to mężczyzna, którego wychowała ulica. Niejednokrotnie kradł, co go ratowało w dzieciństwie przed głodem. Razem z bratem zostali rozdzieleni w dzieciństwie i odnaleźli się dopiero w wojsku.
Nie pozwalał zbliżyć się do siebie. Sięga po to czego pragnie i wie czego chce.
Prowadzi lombard Chains. Gdy okradła go pracownica, postanawia ją zwolnić nie dając drugiej szansy.
Na jej miejsce z wielkim przytupem i determinacją do pracy przyjmuje się Elle i nie przyjmuje odmowy.
Lord na początku nie chce przyjąć jej, ale zmienia zdanie.
Chce spróbować, tego co może między nimi się zdarzyć. Wszystko robi aby ją obronić. Tylko nie wiedzą z kim walczą i kogo mają się obawiać.
Elenn Snyder to kobita dynamit, rudowłosa piękność. Cierpliwość nie należy do jej mocnych stron. Dzika, pozbawiona zahamowań, wyszczekana, zuchwała i bezoardonowa . Nie chcę się angażować w związkach, bała się stracić swoją niezależność.
W lombardzie Lorda odnalazła miejsce, które do niej pasowało, a piekielnie przystojny właściciel był wisienką na torcie.
Przyjmując się do lombardu miała w tym swój cel.
Bojała się, że jeśli ulegnie Lordowi to straci swoją niezależność, której zawzięciem broniła, ale pragnienie go, wyzwalało w niej coś, że powoli przestawała walczyć.

Między czasie dzieją się wokół nich straszne rzeczy, zaczynają ginąc ludzie i wszystko zaczyna się komplikować.
W dodatku uroda dziewczyny ściąga wielu amantów, z którymi musi sobie poradzić Lord.

Czy oprą się pożądaniu, które iskrzy między nimi. Tylko że pragnienie i napięcie wzrasta z każdą chwilą jaką ze sobą przebywają.

"..., że to, co oferował mi Lord, było diabelnie przerażające. Nie byłam gotowa by zaangażować się w coś tak wielkiego i włożyć w to część siebie oraz zrezygnować z kontroli nad swoim życiem, o którą tak zaciekłe walczyłam."

- Czy Elle ulegnie Lordowi

- Czy straci swoją niezależność, czy wręcz przeciwnie zyska coś nowego.

- Na jaki układ się zgodzi

- Czy dziewczyna przekona się, że istnieje różnica między opiekuńczością a zaborczością, a różnica między zaborczością a nieustającym kontrolowaniem.

- Czy odnajdź to na czym jej zależy.

- Czy Lord odkryje, kto stoi za morderstwami.

- Czy pozna prawdę na temat pobudek jej matki.

- Czy będzie tym, którego pokocha Elle.

Meghan March
7.9/10
Cykl: Sekrety i namiętności, tom 3
Seria: Editio Red

Lorda Robichaux wychowała ulica. Bywało, że przed głodem ratowała go kradzież. Jednak twarda szkoła życia w Dzielnicy Francuskiej wyszła Lordowi na dobre. Stała się dziedzictwem, które wpływało na wi...

Meghan March
7.9/10
Cykl: Sekrety i namiętności, tom 3
Seria: Editio Red

@paulinkusia1991 @paulinkusia1991

Pozostałe recenzje @marcinekmirela

Naga
NAGA

RECENZJA „NAGA” Autor: Izabela Szolc Współpraca Reklamowa — Wydawnictwo: Papierowy Motyl To, co łączy wszystkie kobiety, to bycie kobietą. ...

Recenzja książki Naga
Podróż z nieznajomym
PODRÓŻ Z NIEZNAJOMYM

RECENZJA PATRONACKA PREMIEROWA „PODRÓŻ Z NIEZNAJOMYM” Cykl: LENNOX CORPORATION (tom 1) Współpraca Reklamowa — AUTOR: Iwona Feldmann WYDAWNICTWO: Krople czasu ...

Recenzja książki Podróż z nieznajomym

Nasz Świdermajer
***
@apo:

Czy macie miejsce, które łączy Waszą rodzinę? Miejsce, które spaja pokolenia? Przestrzeń, gdy o niej pomyślisz, wywołuj...

Recenzja książki Nasz Świdermajer
Love, Theoretically
Mimo podobieństw, rewelacja!

"Love, Theoretically" to moje kolejne spotkanie z twórczością Ali Hazelwood i kolejne udane, mimo wielu podobieństw do ...

Recenzja książki Love, Theoretically
Ulotny zapach czereśni
Piękna i poruszająca serca powieść.
@anettaros.74:

„Pamięć jednak jest ulotna. Jak zapach czereśni. Wydaje się, że pewne wydarzenia i emocje pozostaną w twoich wspomnien...

Recenzja książki Ulotny zapach czereśni