To ciało Michaela Chandlera Howard E. Gibson

Okładka To ciało Michaela Chandlera
autor:
Howard E. Gibson
wydawnictwo:
Paperback
data wydania:
2011
ISBN:
9788393248636

Opis

Rozmach godny największych asów science fiction.
Sheckley, Harrison, Resnick? Poznajcie Howarda E. Gibsona!

Kim jest Michael Chandler? Wzorowy pracownik Verticom Industries, jeden z 15 miliardów ludzi zamieszkujących naszą planetę? Do tej pory mógł jedynie marzyć o podboju kosmosu. Wszystko do momentu, gdy zostaje wplątany w międzygalaktyczną intrygę.

Podróż na Minera II, górniczą niedostępną planetę, staje się początkiem… końca. Królem tego imperium jest Gordon Federli..cht, tajemnicza postać, która skupia w swoim ręku władzę, bogactwo, ale skrywa też mroczną tajemnicę.

Chciałbyś znać datę i przyczynę swojej śmierci? Chandler na uratowanie siebie i swoich przyjaciół ma tylko kilka dni. Tajemnicze siły zrobią wszystko, by mu w tym przeszkodzić. Przerażający, fantastyczny świat pojawiający się w nocnych koszmarach okazuje się prawdziwy.

Czy Michael zdąży?

"Science fiction, które charakteryzuje świetne tempo i fantastyczne pomysły. Gibson robi ogromne wrażenie."
Terry Clark

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -

Słowa kluczowe

Michael Chandler to przeciętny obywatel Ziemi. Jak każdy płaci comiesięczny haracz na „darmową” komunikację miejską oraz przydział odpowiednich racji papierosów i alkoholu. Jego praca polega na wciskaniu odpowiedniego... więcej »
Howard E. Gibson postać, która nie istnieje. W czeluściach Internetu nie można znaleźć żadnych informacji dotyczących autora. Jednak po długich poszukiwaniach udało mi się trafić na pewien trop. Howard E. Gibson jest ... więcej »
Dodali do kolekcji
allisonluthor
Immora_Fray
alogretywer
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!