Ukojenie Maggie Stiefvater

Okładka Ukojenie
autor:
Maggie Stiefvater
wydawnictwo:
Wilga
ISBN:
9788325904586

Opis

Współczesna powieść o wilkołakach? Tak! A w niej nie tylko wielka miłość, ale także pożegnania i śmierć, ból niezrozumienia i niemożność bycia razem.

Grace i Sam spotykają się w „Drżeniu”. W „Niepokoju” walczą o to, żeby być razem. W „Ukojeniu” ich życiu zagraża prawdziwe niebezpieczeństwo. Stawka staje się coraz wyższa. Zaczyna się polowanie na wilki…

Sam zrobi dla Grace wszystko. Ale czy jeden człowiek i jedna miłość mogą naprawdę zmienić wrogi świat? Przeszłość, teraźniej..szość i przyszłość zderzają się ze sobą w jednej chwili – chwili śmierci lub powrotu do życia. Czy bohaterowie naszej sagi wreszcie odnajdą ukojenie?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Pierwsza część tej trylogii naprawdę przyprawiła mnie o Drżenie. Była to piękna, niezwykle subletna i delikatna opowieść o wspólniej przyszłości, która może trwać zaledwie jedno lato, nim szczęście odbierze na zawsze tchnienie zimy. Kolejne rozdziały tomu drugiego wzbudziły niespodziewany Niepokó... więcej »
Ukojenie, czy to właśnie jest to, co czujemy po przeczytaniu ostatniego tomu dobrego cyklu lub po oglądnięciu finałowego odcinka ulubionego serialu? W moim przypadku z pewnością jest to bardziej tęsknota, choć cieszę się, że w końcu mogłam poznać zakończenie. Aby go wam nie zepsuć, uprzedzam, że ... więcej »
Autor: Maggie Stiefvater Tytuł: "Ukojenie" Wydawnictwo: Wilga Stron: 520 "Prosiłaś, bym cię obudził, ale ja też spałem - głęboko jak kamień... Jednak teraz jestem na granicy przebudzenia, widzę już blask wschodzącego słońca." No i stało się: ostatni tom trylogii z Mercy Falls, miasta... więcej »
„Ludzie nie muszą sobie zasłużyć na dobroć. Mogą zasłużyć najwyżej na okrucieństwo.” Był czas na przesycone strachem drżenie, jak i pełen serca niepokój. Przyszedł, więc czas na finalne ukojenie. Ukojenie… A może „Uwieńczenie”? Jak dla mnie takowy tytuł by lepiej pasował. W końcu jest to już o... więcej »
Sam i Grace nie dane było długo cieszyć się szczęśliwym i beztroskim wspólnym życiem. Dziewczyna w poprzedniej części ( ,,Niepokój”) przemieniła się w wilka. Sam z niecierpliwością czeka aż zrobi się cieplej i jego ukochana z powrotem przyjmie postać człowieka. Jednak to nie jest jedyny pr... więcej »
Ukojenie to trzeci, a zarazem ostatni tom z trylogii o Wilkołakach z Mercy Falls, która wyszła spod klawiszy amerykańskiej pisarki –Maggie Stiefvater. W pierwszym tomie Drżeliśmy razem z Grace i Beckiem o ludzką postać Sama, który po przemianie miałby na zawsze pozostać już wilkiem. Wraz z dru... więcej »
Ukojenie.
Recenzent: Samash
Ukojenie to trzeci, a zarazem ostatni tom serii Drżenie. To w tym tomie kończą się losy Sama, Grace, Cole'a oraz Isabel. To właśnie w tym tomie rozwiązuje się większość zagadek. Akcja książki zaczyna się siedem wtorków po zniknięciu Grace. Tylko trzy osoby wiedzą, dlaczego Grace zniknęła. Prawda ... więcej »
Ukojenie
Recenzent: morelka11
Po przeczytaniu "Drżenia" byłam zachwycona. Jednak "Niepokój" spodobał mi się niestety już trochę mniej. Niecierpliwie wyczekiwałam ostatniej części "Trylogii wilkołaki z Mercy Falls", a kiedy wyszło "Ukojenie" jak najszybciej wzięłam się za czytanie. Było cały czas ciekawie, ale nie emocjonująco... więcej »
"Tysiąc sposobów, by powiedzieć "żegnaj" Grace i Sam spotykają się w "Drżeniu”. W "Niepokoju” walczą o to, żeby być razem. W "Ukojeniu” ich życiu zagraża prawdziwe niebezpieczeństwo. Stawka staje się coraz wyższa. Zaczyna się polowanie na wilki... Następuje zamiana ról. W "Drżeniu" to Gra... więcej »
Uwaga! Mogą pojawić się spoilery do poprzednich części. „Ukojenie” to trzeci i ostatni tom opowiadający o wilkach z Mercy Falls. Przed Samem i jego przyjaciółmi pojawia się widmo tragedii – ojciec Isabel postanowił zrobić wszystko, aby pozbyć się sfory i organizuje polowanie. Jednak nie będzie... więcej »
"Ludzie nie muszą sobie zasłużyć na dobroć. Mogą zasłużyć najwyżej na okrucieństwo." Grace i Sam spotykają się w „Drżeniu”. W „Niepokoju” walczą o to, żeby być razem. W „Ukojeniu” ich życiu zagraża prawdziwe niebezpieczeństwo. Stawka staje się coraz wyższa. Zaczyna się polowanie na wilki… S... więcej »
Ukojenie
Recenzent: Aly102
Po przeczytaniu Drżenia, czyli pierwszej części całej trylogii – byłam pod dość sporym wrażeniem. Cała ta historia, mimo iż miała w sobie nieco przewidywalności, urzekła mnie wręcz od pierwszych stron. Niepokój przeczytany po ponad roku w stosunku do części pierwszej był dla mnie sporym ostudzen... więcej »
http://in-my-different-world.blogspot.com/ Ostatnia część tego emocjonującego cyklu. Grace jest wilkiem a Sam jest człowiekiem, nie wszyscy się tego spodziewali. Sam bardzo tęskni za ukochaną, wie że w lesie jest dla niej bardzo niebezpiecznie, jednak nadal pozostaję dla niego zagadką gdzie się ... więcej »
Dodali do kolekcji
greymouse
Alison164
Ruczek
Micki
tala86
puldyna
Elaine
Betsy
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!