Ukojenie Maggie Stiefvater

Okładka Ukojenie
autor:
Maggie Stiefvater
wydawnictwo:
Wilga
ISBN:
9788325904586

Opis

Współczesna powieść o wilkołakach? Tak! A w niej nie tylko wielka miłość, ale także pożegnania i śmierć, ból niezrozumienia i niemożność bycia razem.

Grace i Sam spotykają się w „Drżeniu”. W „Niepokoju” walczą o to, żeby być razem. W „Ukojeniu” ich życiu zagraża prawdziwe niebezpieczeństwo. Stawka staje się coraz wyższa. Zaczyna się polowanie na wilki…

Sam zrobi dla Grace wszystko. Ale czy jeden człowiek i jedna miłość mogą naprawdę zmienić wrogi świat? Przeszłość, teraźniej..szość i przyszłość zderzają się ze sobą w jednej chwili – chwili śmierci lub powrotu do życia. Czy bohaterowie naszej sagi wreszcie odnajdą ukojenie?

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -

Słowa kluczowe

Pierwsza część tej trylogii naprawdę przyprawiła mnie o Drżenie. Była to piękna, niezwykle subletna i delikatna opowieść o wspólniej przyszłości, która może trwać zaledwie jedno lato, nim szczęście odbierze na zawsze ... więcej »
Ukojenie, czy to właśnie jest to, co czujemy po przeczytaniu ostatniego tomu dobrego cyklu lub po oglądnięciu finałowego odcinka ulubionego serialu? W moim przypadku z pewnością jest to bardziej tęsknota, choć cieszę ... więcej »
Autor: Maggie Stiefvater Tytuł: "Ukojenie" Wydawnictwo: Wilga Stron: 520 "Prosiłaś, bym cię obudził, ale ja też spałem - głęboko jak kamień... Jednak teraz jestem na granicy przebudzenia, widzę już blask wsch... więcej »
„Ludzie nie muszą sobie zasłużyć na dobroć. Mogą zasłużyć najwyżej na okrucieństwo.” Był czas na przesycone strachem drżenie, jak i pełen serca niepokój. Przyszedł, więc czas na finalne ukojenie. Ukojenie… A może „... więcej »
Sam i Grace nie dane było długo cieszyć się szczęśliwym i beztroskim wspólnym życiem. Dziewczyna w poprzedniej części ( ,,Niepokój”) przemieniła się w wilka. Sam z niecierpliwością czeka aż zrobi się cieplej i je... więcej »
Ukojenie to trzeci, a zarazem ostatni tom z trylogii o Wilkołakach z Mercy Falls, która wyszła spod klawiszy amerykańskiej pisarki –Maggie Stiefvater. W pierwszym tomie Drżeliśmy razem z Grace i Beckiem o ludzką po... więcej »
Ukojenie.
Recenzent: Samash
Ukojenie to trzeci, a zarazem ostatni tom serii Drżenie. To w tym tomie kończą się losy Sama, Grace, Cole'a oraz Isabel. To właśnie w tym tomie rozwiązuje się większość zagadek. Akcja książki zaczyna się siedem wtorkó... więcej »
Ukojenie
Recenzent: morelka11
Po przeczytaniu "Drżenia" byłam zachwycona. Jednak "Niepokój" spodobał mi się niestety już trochę mniej. Niecierpliwie wyczekiwałam ostatniej części "Trylogii wilkołaki z Mercy Falls", a kiedy wyszło "Ukojenie" jak na... więcej »
"Tysiąc sposobów, by powiedzieć "żegnaj" Grace i Sam spotykają się w "Drżeniu”. W "Niepokoju” walczą o to, żeby być razem. W "Ukojeniu” ich życiu zagraża prawdziwe niebezpieczeństwo. Stawka staje się coraz wyższa. ... więcej »
Uwaga! Mogą pojawić się spoilery do poprzednich części. „Ukojenie” to trzeci i ostatni tom opowiadający o wilkach z Mercy Falls. Przed Samem i jego przyjaciółmi pojawia się widmo tragedii – ojciec Isabel postanowił... więcej »
"Ludzie nie muszą sobie zasłużyć na dobroć. Mogą zasłużyć najwyżej na okrucieństwo." Grace i Sam spotykają się w „Drżeniu”. W „Niepokoju” walczą o to, żeby być razem. W „Ukojeniu” ich życiu zagraża prawdziwe niebez... więcej »
Ukojenie
Recenzent: Aly102
Po przeczytaniu Drżenia, czyli pierwszej części całej trylogii – byłam pod dość sporym wrażeniem. Cała ta historia, mimo iż miała w sobie nieco przewidywalności, urzekła mnie wręcz od pierwszych stron. Niepokój przec... więcej »
http://in-my-different-world.blogspot.com/ Ostatnia część tego emocjonującego cyklu. Grace jest wilkiem a Sam jest człowiekiem, nie wszyscy się tego spodziewali. Sam bardzo tęskni za ukochaną, wie że w lesie jest dla... więcej »
Dodali do kolekcji
greymouse
Alison164
Ruczek
Micki
tala86
puldyna
Elaine
Betsy
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Tysiąc sposobów, by powiedzieć "żegnaj".

Dodane przez Elaine

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!