Barbelo

Barbelo
Wydawnictwo Barbelo powstało w 2011 roku jako niezależna firma rodzinna z siedzibą w Warszawie. Założyciele – Paulina Domachowska-Gałkowska i Błażej Gałkowski – łączą wykształcenie humanistyczne z wieloletnim doświadczeniem w biznesie.

Pragniemy zaoferować Państwu książki przemawiające do serca, kierujące do wnętrza, odwołujące się do tej mniej oczywistej części rzeczywistości, skłaniające do refleksji, karmiące duszę pięknem, ukazujące kunszt języka – książki zachwycające zarówno treścią, jak i formą. Wiele z nich odsłania skarby różnych tradycji i kultur, szczególnie tradycję i mistykę Wschodu.

Staramy się, aby nasze książki niosły Państwu także niezapomniane doświadczenia zmysłowe – dbamy o jakość papieru, druku i oprawy oraz o ilustracje i typografię. Dzięki szyciu książek nićmi oraz zastosowaniu doskonałych klejów, każdą z nich można otwierać odważnie, a nawet barbarzyńsko otworzyć w drugą stronę – bez obawy, że książka rozklei się i rozpadnie.

Jesteśmy otwarci na propozycje wydawnicze – zarówno od autorów, jak i od czytelników, którzy chcieliby zasugerować nam tytuły, które dotąd nie ukazały się w języku polskim.

Najczęściej oceniane

Autorzy

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl