Avatar @ChuChu

@ChuChu

Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj 19 dni temu.
leniwcowe.czytanko
Napisz wiadomość
Obserwuj
Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj 19 dni temu.
środa, 22 kwietnia 2020

Dzień dobry? Czyli kim jestem i co tu robię...

Dzień dobry wieczór
Kiedy to czytasz może być dowolna pora dnia.
Znasz to zabawne uczucie kiedy w głowie układasz skomplikowane i długie monologi po czym siadasz przed ekranem komputera, laptopa, tableta lub komórki i nie wiesz od czego zacząć pisać? Własnie takie uczucie towarzyszy mi w tej chwili.
Od dłuższego czasu planowałam napisać jakiegoś bloga, ale zawsze się bałam, jednak ze względu na panującą sytuacje, nudę i dawno porzucone chęci, pomyślałam "Czemu nie? Najwyżej to usunę".
Tak więc może zacznę od początku.
Nie widzę powodu, aby trzymać w tajemnicy moje imię czy też wiek, wiec nazywam się Oliwia i mam niespełna 17 lat.
Jestem w pierwszej klasie technikum na grafice.
Jestem leniwcem kochającym książki. W internecie często przedstawiam się jako Chuchu (czyt. czuczu)
niedawno zaczęłam prowadzić bookstagram o nazwie "leniwcowe.czytanko"
A więc w momencie kiedy już znasz mnie z imienia, wiesz ile mam lat, gdzie się uczę i jaką "działalność" internetową prowadzę na social mediach, zapytasz pewnie "Co tu robisz?" "O czym będziesz pisać?" "Po co tu jesteś?"
Odpowiedz na wszystkie pytania brzmi "Nie wiem"
Nie jestem nawet w stanie powiedzieć czy ten wpis pozostanie na jest stronie dłużej niż dwa dni. Jestem osobą nieśmiałą, widząc małą liczbę wyświetleń często myślę, że po prostu po raz kolejny zrobiłam głupią rzecz w internecie.
Może to śmieszne może nie. Piszę ten wpis z czystej ciekawości i może też dla tego, że chce nieco rozkręcić mojego książkowego instagrama? Sama nie wiem.
Jeżeli bloga będę prowadzić w dalszym ciągu będę się na nim dzielić swoimi pasjami i przemyśleniami odnośnie wielu rzeczy. Nie omieszkam też, napisać jakieś recenzji książki bądź filmu.
Mam nadzieję, że ktokolwiek tu zajrzy, tu, oraz na mojego instagram do którego odnośnik jest też na moim profilu.
Dziękuje Ci za przeczytanie tego wpisu do końca, miłego dnia, popołudnia, wieczoru, dobranoc. I mam nadzieję do następnego


× 3
Komentarze
@Christina
@Christina · około 2 lata temu
Dobry wieczór, miło Cię poznać :) Pytania w stylu "Co tu robisz?" "O czym będziesz pisać?" "Po co tu jesteś?" są bardzo nie poważne :) Szczerze ich nienawidzę. Skoro tu jesteś, to na pewno masz jakiś cel i nie musisz się nikomu z tego tłumaczyć :) Cieszę się, że nie tylko ja jestem " Jestem osobą nieśmiałą, widząc małą liczbę wyświetleń często myślę, że po prostu po raz kolejny zrobiłam głupią rzecz w internecie. " Naprawdę miło wiedzieć, że jest nas więcej :) Mam nadzieję, że Twój blog będzie czymś więcej niż tylko "wpisem na co najwyżej dwa dni" i przeistoczy się we wspaniałą opowieść o Tobie i Twoich pasjach :)

Miłego wieczoru :)
× 1
@Kyna
@Kyna · około 2 lata temu
Witaj! Widzę że jesteśmy w podobnym wieku. Miło mi poznać!
× 1
@LetMeRead
@LetMeRead · około 2 lata temu
Pisz! Po prostu pisz.
× 1
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl