Avatar @Natula

Renata

@Natula
50 obserwujących. 47 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 10 lat. Ostatnio tutaj około 4 godziny temu.
{} natula_czarymary
{} Napisz wiadomość
50 obserwujących.
47 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 10 lat. Ostatnio tutaj około 4 godziny temu.

Nie napiszę nic oryginalnego. Jestem uzależniona od słowa pisanego. Czytam wszystko co ma w sobie czar, chociaż zdarza mi się trafić na rozgotowany kalosz.

Mam na imię Renata, jednak Natula lepiej do mnie przylega, jest to zasługa pewnego samczyka dla którego Obywatel Piszczyk był wzorem do naśladowania.

Wiekowo stara baba ze mnie. Mieszkam rzut beretem od szczebrzeszyńskiego chrząszcza. Chłonę zieleń Roztocza, ganiając ze swoimi psami po parku, a latem pijąc kawę z kotami w ogrodzie. Mam bzika na punkcie książek, kina, swojego kawałka ziemi, no i... męża (zabrzmiałam jak psychopata, ale spokojnie, nie jestem zdiagnozowana...jeszcze)

Najchętniej sięgam po thrillery, horrory, i powieści obyczajowe. Jak mam dobry humor to dogadam się też z fantasy i powieścią historyczną.

Czytam

2

Chcę przeczytać

121

Przeczytane

696

Moje Opinie

252
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
7.07.2020
Bardzo dobry reportaż. Gwoli ścisłości, nawiązując do tytułu, to nie są rozmowy, a opisana krok po kroku przestępcza działalność dziesięciu seryjnych zabójców wraz z analizą psychologiczną. Fakt, rozdziały oparto o wywiady, które autor przeprowadził z mordercami, jednak w efekcie finalnym jest to szczegółowy rys od narodzenia, dorastania, popr...
Zobacz wszystkie opinie (252)

Wyzwanie - Czytanie!

W 2020 roku przeczytam 52 książki !
50%
{}× 12
Zobacz stronę wyzwania
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe
{}