IX edycja Lata z książką już w ten weekend!

@dominika.nawidelcu
{} 2020-07-28 {} skomentuj
IX edycja Lata z książką już w ten weekend!

Czy wy na to, żeby w te wakacje wypocząć na łonie natury? Za takim wyborem przemawiają nie tylko urokliwe zakątki naszego kraju, ale też jedno z ciekawszych wydarzeń literackich, czyli Lato z książką. Po raz pierwszy festiwal zorganizowany został w 2012 roku i od tego czasu impreza była cyklicznie powtarzana w wielu polskich miastach.


2020 rok – nowe wyzwania

W tym roku przypada dokładnie dziewiąta edycja Lata z książką. Jak zawsze niezwykła, ale tym razem objęta dodatkowymi restrykcjami. Organizatorzy zaplanowali swoje literackie miasteczko w lekko odmienionej formule, skupionej na zapewnieniu wszystkim uczestnikom bezpieczeństwa i sprostaniu wymogom sanitarnym.

Gdzie i kiedy?
Spragnionych książkowych wrażeń zapraszamy do odwiedzenia literackich namiotów, które pojawią się w dwóch kurortach wypoczynkowych: Dąbie, Ośrodek Temar (1-4 sierpnia) oraz we Wiosce Artystycznej w Janowie (8-11 sierpnia).
Wejście na imprezę kosztuje raptem 6 złotych. Ten wydatek zapewni nam udział w wielu ciekawych prelekcjach, ale też rabat na zakupy.

Poczuliście się zachęceni? Bo my serdecznie zapraszamy was do udziału, zwłaszcza że szykuje się kilka naprawdę ciekawych spotkań.
Szczegółowy program możecie znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.latozksiazka.pl/


Bliżej wam do Polski centralnej? W sierpniu organizowany jest jeszcze Big Book Festival.

Dominika Róg-Górecka

Komentarze

O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe