Agnieszka Krakowiak - Kondracka

Agnieszka Krakowiak - Kondracka

Autorka 9 czytelników
Obserwuj
8.5 /10
10 ocen z 3 książek,
przez 7 kanapowiczów
Scenarzystka serialu "Na dobre i na złe", który w każdą środę przyciąga przed telewizory sześć milionów widzów!
Jest mistrzynią snucia obyczajowych opowieści, czego dowiodła niejednokrotnie wyciskając łzy z całej rzeszy telewidzów i wzbudzając uśmiech na ich twarzach. Taka też będzie jej pierwsza powieść - zabawna, miejscami smutna, chwytająca za serca i prawdziwa, jak życie.

Książki (3)

Sortowanie:
Cudze jabłka
Cudze jabłka
Agnieszka Krakowiak - Kondracka
{}7.6/10
Seria: Seria z Fasonem
Nowa powieść Agnieszki Krakowiak-Kondrackiej autorki bardzo ciepło przyjętego Jajka z niespodzianką, scenarzystki serialu Na dobre i na złe. Opisując losy Ady samotnie wychowującej małą Julkę, Agniesz...
Zostań do rana
Zostań do rana
Agnieszka Krakowiak - Kondracka
{}8/10
Seria: Seria z Fasonem
Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością i… gromada porzuconych czworonogów. Będziesz śmiać się przez łzy! Bo Agnieszka Krakowiak-Kondracka jak nikt inny opowiada historie z życia wzięte. Dowi...
Jajko z niespodzianką
Jajko z niespodzianką
Agnieszka Krakowiak - Kondracka
{}10/10
Seria: Seria z Fasonem
Powieściowy debiut scenarzystki serialu "Na dobre i na złe", który w każdą środę przyciąga przed telewizory sześć milionów widzów! Agnieszka Krakowiak-Kondracka jest mistrzynią snucia obyczajowyc...

Komentarze

Serie i Cykle

Cytaty Agnieszka Krakowiak - Kondracka

Nie zawsze musi być wspaniale, żeby było dobrze.
Bo skoro potrafią jeszcze wspólnie się śmiać, to mimo wszystko, co ich ostatnio spotkało, mimo wielu tajemnic i niewyjaśnionych spraw, kiedyś będzie jeszcze pięknie.
Małżeństwo to jak chodzenie po kładce z zawiązanymi oczami. Nie wiadomo, czy partner pomoże utrzymać równowagę, czy przyczyni się do upadku.
W biedzie bardzo trudno poznać przyjaciół. Bieda to jest stan, w którym najczęściej jest się bardzo samotnym. I pozbawionym oparcia.
I gdy już szykowała najbardziej jadowitą z tyrad, jej mąż wsparł się z westchnieniem na plastikowym trzonku miotły, którą nawet nie potrafił się dobrze posługiwać.
Powietrze pachniało lepiej niż letnie perfumy. Wokół było tak pięknie, że aż kiczowato.
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe