Aneta Katarzyna Krasińska

Autorka 5 czytelników
Obserwuj
9.3 /10
8 ocen z 1 książki,
przez 8 kanapowiczów
Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Mama dwójki dzieci. Uwielbia rodzinne podróże po Europie. Najlepiej odpoczywa w otoczeniu przyrody lub zabytków. Lubi obserwować ludzi i przestrzeń, w której funkcjonują. Miłośniczka tzw. dobrej literatury kobiecej, która dotychczas napisała kilkanaście artykułów naukowych, a teraz debiutuje powieścią Finezja uczuć ukazującą trudne ludzkie wybory i ich konsekwencje.

Książki

Książka Finezja uczuć
2 wydania
Finezja uczuć
Aneta Katarzyna Krasińska
{}9.3/10
Miłość, namiętność, zdrada, romantyczna miłość, która rozwija się mimo piętrzących się wokół niej problemów. To wszystko znajdziecie w powieści „Finezja uczuć” Anety Katarzyny Krasińskiej. I więcej ni...

Cytaty Aneta Katarzyna Krasińska

Granice, jakie człowiek sobie wyznacza, z czasem przesuwają się. Priorytety zmieniają swe miejsce w hierarchii. Człowiek, jako istota myśląca, jest równocześnie nieodgadniony, bo rządzą nim marzenia, pragnienia i słabości.
Rodzicielstwo to największe wyzwanie dla człowieka, który musi zmagać się sam. Nie ma szkół, które uczą bycia rodzicem.
Nie chciałem tego! Nie planowałem! - zaczął. - Miałem poukładane życie. Widziałem swoją drogę, z której dotychczas nigdy nie zbłądziłem. Cieszyłem się z tego, co mam. Byłem dumny z tego, kim jestem - mówił to, patrząc na nią. - I nagle zjawiasz się ty i mój świat zaczyna się wywracać do góry nogami. Jestem rozkojarzony. Szukam pretekstu do spotkania z tobą. Tęsknię. A co gorsza, przegrywam w walce z tym uczuciem!
Była szczęśliwa i upajała się tym uczuciem. Nie chciała wracać do rzeczywistości, dlatego cały czas miała zamknięte oczy. - Aż tak cię nudzę? – zapytał, bawiąc się kosmykiem jej włosów, które rozsypały się na śnieżnobiałej poduszce. - A wyglądam na znudzoną? – odpowiedziała pytaniem na pytanie. – Chciałabym już zawsze być tak znudzona – dodała trochę smutnym tonem.
{} Dodaj cytat

Obserwujący

@agnieszka3211
PE

Komentarze

{}