Kimberly Belle

Kimberly Belle

Autorka, 54 lata 40 czytelników
Obserwuj
7.5 /10
44 oceny z 3 książek,
przez 40 kanapowiczów
Urodzona 20 lutego 1968 roku w USA ( Kingsport, Tennessee)
Kimberly Belle i jej mąż, holenderski przedsiębiorca nieruchomości, mają dwoje dzieci. Obecnie Kim dzieli swój czas między Atlantę i Amsterdam. 
Dorastała w   Kingsport, Tennessee. Pracowała w marketingu i zbierała fundusze dla Habitat for Humanity, YWCA, Annie E. Casey Foundation nad  the United Way. Potem zaczęła pisać książki. Pierwszą powieść wydała  w 2014 roku. 

Książki (3)

Sortowanie:
Idealne Małżenstwo
Idealne Małżenstwo
Kimberly Belle
7/10
Seria: Mroczna strona
Nie ma idealnych małżeństw. Są tylko doskonałe kłamstwa. Małżeństwo Iris i Willa jest tak perfekcyjne, jak tylko może być. Gdy Will wylatuje w delegację, ginie po nim wszelki ślad.. Dlaczego nie odb...
Idealna żona
Idealna żona
Kimberly Belle
7.8/10
Bestsellerowy thriller psychologiczny dla fanów "Kobiety w oknie" i "Za zamkniętymi drzwiami". Beth Murphy ucieka… Z nowym wyglądem, nazwiskiem i miejscem zamieszkania. Przemyślała swój plan w...
Mój kochany mąż
Mój kochany mąż
Kimberly Belle
7.8/10
Wszyscy dowiedzą się, czego nie mówi jej mąż… Jade i Cam Lasky są szczęśliwym małżeństwem. Mają dwójkę dzieci oraz prosperujący biznes w branży restauratorskiej. Jednak ich świat wywraca się do gó...

Komentarze

Serie i Cykle

Cytaty Kimberly Belle

To się dzieje kilkanaście razy dziennie, takie awantury przy każdej najmniejszej okazji, z powodu tak naprawdę niczego.
Jak to możliwe? Jak to jest, że tęsknię za nimi całymi dniami, wyobrażając sobie ich urocze buzie, ich słodkie uśmiechy, to, jak mnie przytulają, a potem spędzam z nimi dziesięć minut w samochodzie i odliczam sekundy do tego, aż pójdą spać?
Powiedzenie o czymś na głos nie sprawi, że to się stanie.
Jeśli mężczyzna mnie słyszy, nie odpowiada. Jest zbyt zajęty rozglądaniem się, zwiedzaniem dalszej części domu, podziwianiem elementów wystroju.
To dzieje się tak szybko, że gdybym mrugnęła w nieodpowiednim momencie, pewnie nic bym nie zauważyła.
Obiecałem mu, że odbiorę od niego to, co mi zabrał, plus odsetki i opłaty za prawników. Powiedziałem mu, że nie jestem pizdą, którą może rozstawiać po kątach. Te pieniądze mi się należą.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl