Blanka Lipińska

Autorka, 37 lat 259 czytelników
Obserwuj
6.0 /10
485 ocen z 3 książek,
przez 237 kanapowiczów
Urodzona 22 lipca 1985 roku w Polsce
Blanka Lipińska to seksowna autorka erotycznej powieści "365 dni". Pisarka pracowała nad książką ponad cztery lata. Wydanie dzieła opisującego pikantne sceny seksu wplecione w kryminał było dla Blanki największym życiowym wyzwaniem. Lipińska na co dzień mieszka nad morzem. Zanim rozpoczęła działalność literacką, zawodowo była m.in. hipnotyzerką. Jest również promotorką "KSW Ring Girl" i menedżerką w kilku nocnych klubach.

Książki (3)

Sortowanie:
365 dni
365 dni
Blanka Lipińska
5.6/10
Cykl: 365 dni, tom 1
Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu – w swoje dwudzieste d...
Ten dzień
Ten dzień
Blanka Lipińska
5.8/10
Cykl: 365 dni, tom 2
Dalsza część opowieści o relacji Laury i Massimo. Czy Ojciec Chrzestny mafii będzie potrafił być czułym tatą? Czy Laura zaryzykuje wychowywanie dziecka w świecie pełnym zagrożeń? Jak ukryje ciążę prze...
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Blanka Lipińska
6.5/10
Cykl: 365 dni, tom 3
Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dzieck...

Obserwujący (7)

@Veneasable @Oliwia_Antonina_Zalewska
DA
@aasia1992 @Blissfultobooks @Kinga_K @Sky.Fly

Komentarze

Serie i Cykle

Cykl

Cytaty Blanka Lipińska

„Słowa pijanych to myśli trzeźwych.„
Słowa pijanych to myśli trzeźwych.
„Trzymać można albo za rogi, albo za rękę. Nie ma alternatyw.”
„Pamiętaj, czasem łatwiej wyrzucać się na obcego człowieka niż na przyjaciela.”
„Zazdrość to słabość, a odczuwa się ją jedynie wtedy, kiedy człowiek czuje, że rywal jest jej godzien.”
- Laura, kurwa, trzeci raz cię pytam. - Głos Olgi poderwał mnie do góry, a wizażysta niemal wydłubał mi oko pędzlem.
- Ja pierdolę, nie drzyj się- warkęłam. - Co chcesz?
- Czy ten kok nie jest zbyt wysoki? I zbyt gładki?
- Pocierała włosy, próbując je uklepać.- Chyba nie jest ładny, trzeba zrobić coś innego...- Kręciła się od lustra do lustra. - Generalnie chujowo wyglądam, idę się umyć, musimy zacząć od nowa. Boże, to bez sensu, ja nie chcę wychodzić za mąż. - Chwyciła mnie za ramiona. Była bliska histerii.
- Po co mam tracić wolność? Jest tylu facetów na świecie, później on zrobi mi dziecko...- Z jej ust wydobywał się potok słów, a twarz zrobiła się sino - blada.
Uniosłam dłoń i wymierzyłam jej solidny policzek, a ona zamilkła, gapiąc się na mnie z nienawiścią. Cała obsługa złapała się za głowy i patrzyła, co się dalej stanie.
- Jeszcze raz? - zapytałam spokojnie.
- Nie dziękuje, raz wystarczy - odpowiedziała niemal szeptem, wracając na fotel i łapiąc głęboki oddech. - Dobra obniżymy trochę tę konstrucję i będzie pięknie.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl