Ten dzień

Ten dzień
5.73
Ocena 5.73 na 10 możliwych
Na podstawie 15 ocen kanapowiczów
Dalsza część opowieści o relacji Laury i Massimo. Czy Ojciec Chrzestny mafii będ...
Dalsza część opowieści o relacji Laury i Massimo. Czy Ojciec Chrzestny mafii będzie potrafił być czułym tatą? Czy Laura zaryzykuje wychowywanie dziecka w świecie pełnym zagrożeń? Jak ukryje ciążę przed najbliższymi? I najważniejsze – czy wytrzyma u boku apodyktycznego Dona, który niczego na świecie ...
Pełny opis
Data wydania: 2018-10-30
ISBN: 978-83-8117-914-0 ( 9788381179140 )
Wydawnictwo: Edipresse Polska
Stron: 448
puchar @Dietetykczyta @Dietetykczyta pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Recenzje

"Ten dzień" Blanka Lipińska
"365dni" Blanka Lipińska czytałam już dawno. I ta się zastanawiałam czy przypomnieć sobie bohaterów czy brać się za "Ten dzień". Po przeczytaniu kilku stron przypomniałam sobie szybko, co było w pierwszej części :) Dużo seksu, zdrada, kłótnie, ślub, porwanie, kontrola rozpacz. To wszystko znajdziem...
to nie był "ten dzień"
Z ciekawości i za namową koleżanki (podobnie jak w przypadku "365 dni") sięgnęłam po kontynuację losów Laury Biel. Trzeba przyznać, że w książce dużo się dzieje, główni bohaterowie ciągle się przemieszczają, Latają do Polski, wracają do Włoszech, uciekają na Węgry. O ile pierwsza część była do prze...
Napisz swoją opinię

Opinie

@Olaa_czyta
@Olaa_czyta 2018-12-09
Przeczytane (2018-12-09)
Co to dużo pisać - po prostu tragedia! Cóż za brak sensu i polotu w tej książce. Czytałam ją jak najszybciej, byle skończyć i więcej się nie męczyć. Po lekturze czułam się wręcz "odmóżdżona"! Czy Pani Lipińska brak pomysłu na książkę i bak większych umiejętności literacki próbuje zakryć tragicznymi opisami seksu średnio co drugie zdanie? Serio, tragedia!
Komentarze (2)
TH
@TheConstance 2019-01-25
Słynna kontynuacja 365 dni Blanki Lipińskiej. Chyba bardziej mi się spodobała niż pierwsza część. Może chodzi o to, że przyzwyczaiłam się do "stylu na kurwę", a może trochę mniej pijanych, bliźniaczych Polek bo jedna z nich jest w ciąży Ciężko powiedzieć ale efekt jest taki, że jak na ten rodzaj książek nie jest aż tak źle. Oczywiście nie oczekujmy cudów Na widok naszych rozwiązłych polskich dziewczyny wszystkie mafijne i nie mafijne kutasy stercza, a właściciele chcą się nimi zaopiekować. Nie ważne że w ciazy, nie ważne, że żona dona. ‎Nie jest to rodzaj literatury gdzie doszukujemy się wysokiego IQ bohaterów. ‎Mimo wszystko lepiej się czytało. Fakt, bohaterowie prawie się nie zmieniło, ale akcja tak. A w sumie i nie. Laura jest albo porywana, albo ucieka. ‎Potężny don, ani żony nie umie upilnować, ani ochrony. Na typa który wie wszystko, Massimo wie bardzo mało. ‎Zakończenie jest takie, że będzie trzecia część, bo wszyscy chcemy się dowiedzieć co dalej.
Komentarze (1)
GO
@Gosia 2019-02-20
Przeczytane (2019-01-21)
Po przeczytaniu „365 dni” bez namysłu sięgnęłam po kontynuację losów porwanej przez głowę sycylijskiej rodziny mafijnej Laury Biel. Intrygujące zakończenie pierwszej części książki nie pozwoliło mi przejść obojętnie obok kontynuacji. Styl pisarski autorki bardzo przypada mi do gustu, książkę czyta się szybko, a czas spędzony w jej towarzystwie jest bardzo przyjemny. Język jest lekki, co dodatkowo umila czytanie. Akcja książki toczy się w zawrotnym tempie, nie można narzekać na nudę i momenty przestoju. Co chwilę pojawiają się nowe, intrygujące wątki. Autorka w bardzo przyjemny i umiejętny sposób łączy życie na które zdecydowała się główna bohaterka wiążąc się z Massimem, głową sycylijskiej mafii. Ich życie jest pełne niespodzianek i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Wokół książki zrobiono wiele szumu. Jest wiele pochlebnych i wiele negatywnych recenzji. Mi osobiście książka przypadła do gustu i polecam ją każdemu, kto lubi w literaturze erotyzm i niebezpieczeństwo.
@Paulka
@Paulka 2019-04-02
Przeczytane (2019-04-02)
Kontynuując moje guilty pleasure przeczytałam 2 częścć,i wiecie co, nie żałuję. Nie rozwinęłam się intelektualnie, nie skłoniłam do refleksji, ale miło spędziłam czas. A o to chyba chodzi? Lekka książeczka, szybko się czyta. A kończy się tak, że... Czekam na 3 cześć. Aż sama się sobie dziwię.
@pokora_klaudia
@pokora_klaudia 2018-12-09
Po przeczytaniu pierwszej części nie mogłam się doczekać kolejnej i oto ona.. nie porwała mnie tak jak pierwsza część, dlatego też zabieram jedną gwiazdkę. Lekka książka na dwa wieczory.
@Veneasable
@Veneasable 2019-01-17
Przeczytane (2018-11-03)
Aby przeczytać książki- erotyki, trzeba poznać dzisiejszy świat. Myślę, że dla Kobiet idealna. Dzięki tej książce, jak i pierwszej części, możemy poczuć się główną bohaterką :)
Autorzy
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska to seksowna autorka erotycznej powieści "365 dni". Pisarka pracowała nad książką ponad cztery lata. Wydanie dzieła opisującego pikantne sceny seksu wplecione w kryminał było dla Blan...
Inne książki:
Książka 365 dni