Gill Sims

Gill Sims

Autorka 8 czytelników
Obserwuj
6.5 /10
9 ocen z 2 książek,
przez 8 kanapowiczów
Gill Sims to najlepiej sprzedający się autor Why Mummy Drinks, który był bestsellerem Sunday Times Fiction z roku 2017 oraz "Why Mummy Swears" wydany w 2018 roku. Prowadziła także bloga Petera i Jane i regularnie była promowana jako czołowy orędownik "Mummy Blogger"

Książki (2)

Sortowanie:
Dlaczego mamusia pije. Pamiętnik wyczerpanej mamy
Dlaczego mamusia pije. Pamiętnik wyczerpanej mamy
Gill Sims
{}6/10
Przygotujcie miskę popcornu, usiądźcie wygodnie na kanapie i zapnijcie pasy - oto bowiem Gill Sims, naczelna propagatorka rodzicielstwa bez filtrów, wjeżdża na salony. Jeśli czasem tęsknicie za erą s...
Dlaczego mamusia przeklina. Rozterki wkurzonej matki
Dlaczego mamusia przeklina. Rozterki wkurzonej matki
Gill Sims
{}7/10
Mija miesiąc za miesiącem, zmieniają się pory roku, ale życie Ellen utknęło w martwym punkcie. Jej małżeństwo przechodzi kolejny kryzys, a dom pogrąża się w chaosie. Syn Peter jest połączony z iPadem...

Komentarze

Cytaty Gill Sims

"Jedyne co mi zostało, to liczyć na to, że niebawem zostanę wpływową pracownicą korporacji i pożegnam karierę wydawaczki przekąsek i sędzi w bójkach"
"Simon na przykład wywraca oczami i robi minki, jakby był święty, kiedy po raz milionowy proszę im by wyniósł śmieci. W takich chwilach zastanawiam się, w którym miejscu w parku najlepiej wykopać mu grób"
Spanikowana zrywam się z łóżka. Biegnę pod prysznic. Zakładam pierwsze lepsze ciuchy, jakie wpadną mi w ręce. Przeżywam ekspresowe załamanie nerwowe, kiedy okazuje się, że jestem już tak gruba, że gacie, które próbuję włożyć, utykają na poziomie kolan. Po chwili uzmysławiam sobie, że do mojej szafy, nie wiedzieć czemu, trafiły majtki Jane, a ja uparcie próbuję się w nie wcisnąć. Z ulgą ronię łezkę na myśl o tym, że choć może nie mam najmniejszego i najbardziej jędrnego tyłeczka na świecie, to jako dorosła kobieta nie mam obowiązku mieścić się w majtki ośmiolatki.
POLITYKA. Muszę się nią zainteresować. Nie tylko wewnętrzną.Międzynarodową też. Zrozumiem amerykański system polityczny. Poznam różnicę pomiędzy premierem i prezydentem.
Nie ma na świecie tyle wina, żeby stępić mój ból.
Zresztą przymoim nowym, dojrzałym podejściu do naszej relacji, pewnie i tak nie będziemy się więcej kłócić.Możemy zamiast tego organizować „spotkania rodzinne”, podczas których będziemy po kolei przedstawiać swoje zarzuty i oczyszczać atmosferę bez wzajemnego obwiniania się, a potem wspólnie pracować nad rozwiązaniami, innymi niż rzucanie w siebie pudełkiem ciastek (na przykład po tym, jak kolejny raz zapyta mnie, dlaczego piekarnik jest włączony, a przecież każdy kretyn by się domyślił, że jest włączony po to, żeby UPIEC MU COŚ NA OBIAD).
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl