Janelle Brown

Janelle Brown

Autorka, 49 lat 35 czytelników
Obserwuj
7.0 /10
53 oceny z 3 książek,
przez 44 kanapowiczów
Urodzona 12 września 1973 roku w USA
Janelle Brown to amerykańska pisarka, autorka bestsellerów „New York Timesa".

Janelle Brown największą sławę zdobyła za sprawą znakomicie odebranego thrillera Oszustka. Wydała również wiele innych powieści, które zyskały status bestsellrów: Nie mam nastroju na miłość, Watch Me Disappear i This Is Where We Live.

Janelle Brown pisuje również eseje, jest dziennikarką, publikowała w New York Timesie, Vogue’u, Elle, Wired, Self, Los Angeles Timesa.

Książki (3)

Sortowanie:
Nie mam nastroju na miłość
Nie mam nastroju na miłość
Janelle Brown
5/10
"Trzy kobiety z rodziny Millerów, trzy różne historie. Matka i jej dwie córki odnajdują się w środku upalnego lata, gdy każda z nich przeżywa osobistą klęskę. Dobiegająca pięćdziesiątki Janice zostaje...
Oszustka
2 wydania
Oszustka
Janelle Brown
7.9/10
Czy na pewno wiesz, kto Cię obserwuje? Bestsellerowy thriller epoki Instagrama! Nina jest błyskotliwą oszustką. Razem ze swoim chłopakiem Lachlanem okrada zepsutych bogaczy z ich drogocennych dzieł s...
Będę tobą
Będę tobą
Janelle Brown
8.0/10
Błyskotliwa mieszanka powieści obyczajowej, psychologicznej i rozpalonego kalifornijskim słońcem thrillera. Sam jest trzeźwa od roku, to znaczy odkąd ostatni raz rozmawiała ze swoją bliźniaczką Elli....

Komentarze

Cytaty Janelle Brown

Konta w mediach społecznościowych są niczym okna do ich świata, otworzyli je na oścież, jakby chcieli, bym zajrzała do środka.
- Ty będziesz mną, a ja będę tobą - szepnęłam.
Spojrzała na mnie, szeroko otwierając umalowane oczy.
- Możemy tak zrobić?
Wtedy jeszcze absolutnie nie czułam się winna, że tak bardzo mi ufa. Miałyśmy dopiero po trzynaście lat. Ale i tak był to dla nas początek końca.
Z drugoligowej aktorki dziecięcej przeobraziłam się w malującą mleczkiem modelkę instagramową. Tak w skrócie wyglądała trajektoria mojego życia- równia pochyła, gdzie upadek przyspieszało nadmierne upodobanie do substancji odurzających.
ZANIEPOKOIŁO MNIE, ŻE DOM RODZICÓW zaczyna pachnieć starymi ludźmi: meblami od dziesięcioleci zbierającymi kurz oraz zasłonami, które wchłonęły zbyt wiele zapachów z kuchni.
Tydzień później wiedziałam o nim wszystko: kim są jego znajomi i członkowie rodziny, gdzie imprezuje, gdzie robi zakupy, gdzie jada, gdzie pije alkohol; wiedziałam też, że nie szanuje kobiet, jest bezrefleksyjnym rasistą i ma wybujałe ego. Wszystko to w dogodny sposób opatrzone geotagami, hasztagami, skatalogowane i udokumentowane.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl