Katarzyna Garczyk

Katarzyna Garczyk

Autorka 19 czytelników
Obserwuj
7.3 /10
22 oceny z 2 książek,
przez 21 kanapowiczów
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uwielbia tworzyć historie, mając dookoła siebie naturę, by jak najbardziej autentycznie ją przedstawić i zadbać o każdy element. Kocha chodzić boso po mokrej trawie i łapać ciepłe promyki słońca w zimowe dni. Nie wyobraża sobie pisania bez spokojnych taktów muzyki.W każdej swojej powieści dodaje szczyptę siebie do każdego głównego bohatera. To, co chciałaby przeżyć, to, co przeżyła, i to, czego nigdy przeżyć by nie chciała.

Odkąd pamięta jej pasją jest czytanie książek. Należy do grupy literackiej Piórem Czarownic.

Książki (2)

Sortowanie:
Księga czarownic. W kotle osobowości
Księga czarownic. W kotle osobowości
Shia Blackburn, Justyna Chmiel, Maria Chudziak, Sandra Czoik ...
{}6.5/10
Odrobina strachu, szczypta humoru, parę łez wzruszenia i garść radości. W ogromnym, czarnym kotle mieszają się różne osobowości, powstaje magia — pochłaniająca bez reszty. Czarownice rzucają uroki, k...
Ostatni oddech
Ostatni oddech
Katarzyna Garczyk
{}8.1/10
Lato na Zanzibarze i gorące uczucie, które połączyło muzyka i zwyczajną dziewczynę. Kornelia zamierza spędzić wakacje z przyjaciółką na największej tanzańskiej wyspie. Nie ma pojęcia, że ten wyjazd d...

Komentarze

Cytaty Katarzyna Garczyk

Każdy inaczej przeżywa strach, a strach o najważniejszą osobę jest najgorszy. Wyłącza się rozsądek, logiczne myślenie. Działamy pochopnie, odpychamy bliskich i staramy się sami wszystko poukładać. Ale w związku nie chodzi o to, by przez takie rzeczy przechodzić samotnie.
Podarowałbym Ci swój ostatni oddech, gdybyś potrzebowała. Pobiegłbym za Tobą na koniec świata, jeślibyś tego chciała. Oddałbym resztę życia, gdybyś tylko na mnie poczekała. Napisałbym dla Ciebie piosenkę, byś nigdy o mnie nie zapomniała.
Wiem, że niby nie ma ideałów, ale tak naprawdę, jeżeli ktoś nam się podoba, to właśnie nim się staje. Nagle wszystko w tej osobie wydaje nam się lepsze - oczy piękniejsze, tatuaże jakieś żywsze, usta doskonałe do całowania... Ale nie tylko wygląd się zmienia. Widzimy także wnętrze, delikatność i kruchość drugiej osoby, do tej pory ukryte pod maską. Wszystkie najlepsze cechy się potęgują, zapominamy o wadach.
Chłopak zdecydowanie podnosi moje poczucie własnej wartości. Sprawia, że widzę siebie taką, jaką on mnie widzi. A to, co on widzi, niezmiernie mi się podoba.
Ktoś może pomyśleć, że związek na odległość nie ma szans, że prędzej czy później i tak wszystko się posypie, ale według mnie to bzdura. Jeśli się kogoś kocha, to da się radę, bez względu na wszystko.
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe