Jessie Keane

Jessie Keane

Autorka
Obserwuj
Jessie Keane jest brytyjską pisarką, która mieszka w Hampshire. Fascynacja Londynem i podziemiem doprowadziła ją do napisania Dirty Game, a następnie bestsellerów Black Widow, Scarlet Women, Jail Bird, The Make, Playing Dead i Nameless.
Kategorie
Sensacja Thriller

Książki

DIRTY GAME
DIRTY GAME
Jessie Keane
Adultery, murder and dangerous love collide in Jessie Keane’s gritty debut thriller set in the London’s East End. Perfect for fans of Martina Cole and Lynda La Plante. For longer than she cares to...

Komentarze

Cytaty Jessie Keane

{} Dodaj pierwszy cytat!
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe