Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Autor
Obserwuj
Urodzony 25. lutego 1965 roku w Warszawie, polski aktor i prezenter telewizyjny, w latach 1991–1993 był posłem na Sejm I kadencji wybranym z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Studiował na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi zaś studia podyplomowe ukończył w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Laureat takich nagród jak: Telekamery, Wiktory, Oscar Fashion, czy Prezenter Roku przyznawanej przez czytelników różnych magazynów telewizyjnych. Autor poradnika "Jak dobrze wyglądać po 40", w którym radzi, jak zadbać o siebie i swoje zdrowie po przekroczeniu czwartej dziesiątki swojego życia.
Kategorie
Zdrowie, Mężczyzna
Popraw tę stronę

Książki

Książka Jak dobrze wyglądać po 40-tce
3 wydania
Jak dobrze wyglądać po 40-tce
Krzysztof Ibisz
Znany prezenter, Krzysztof Ibisz ? od lat na szczycie najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego showbiznesu ? już jako czterdziestoletni, dojrzały mężczyzna postanowił, że właśnie teraz będzie wygl...

Cytaty Krzysztof Ibisz

Dzieci to strzała, którą wysyłamy w przyszłość, to najpiękniejszy po nas ślad. Ale z drugiej strony to bardzo trudne wyzwanie i ciężka codzienna praca. Najważniejsza praca w naszym życiu. " "Jeśli się już coś zaplanuje, to nigdy nie powinno się z tego wycofywać! Przegrywają ci, którzy za wcześnie zrezygnowali. " "Kiedy kogoś kochasz, cieszysz się, że jesteś na tym świecie. Cieszysz się z każdej minuty, którą masz przed sobą. Z każdego budzenia i zasypiania obok siebie, z każdego drobiazgu: gotowania, jedzenia, wspólnego oglądania filmów. Z poczucia, że ta osoba jest blisko." "Z telewizją jest jak z winem. Można wypić lampkę, ale można się też nim upić. Kiedy ja jestem w roli widza, wolę się telewizją delektować.
Krzysztof Ibisz
{} Link
{} Dodaj cytat

Komentarze

{}