Lidia Błądek

Lidia Błądek

Autorka
8 1 ocena z 1 książki, przez 1 kanapowicza
Lidia Błądek – polska polityk, prawniczka, notariusz, nauczyciel akademicki, samorządowiec, posłanka na Sejm II kadencji. /Wikipedia/
Obserwuj Popraw tę stronę

Książki

Książka Wakacje z Au Pair

Wakacje z Au Pair

Lidia Błądek
8/10
Lidia Błądek to autorka barwnej przygodowej opowieści zatytułowanej „Wakacje z Au Pair”. Dziewczyna pochodząca z górzystej części Polski zaraz po maturze wyjeżdża na swoją wakacyjną przygodę, która je...

Cytaty

„ Obecnie żyjemy w świecie dostatku i chciałabym, aby wszyscy mogli pracować i normalnie żyć. Aby nie było wojen, przemocy ani innego zła na tej ziemi. ”
z książki Wakacje z Au Pair
„ Widzisz Aniu, jesteś młoda i może tego nie zrozumiesz, ale polityka to gra wielkich interesów. Jedni walczą, pracują, a inni zbierają korzyści i decydują. W Berlinie po drugiej wojnie światowej też była bieda, do tego stopnia, że w samym Berlinie przy blokach ludzie uprawiali warzywa i różne uprawy rolnicze, aby przeżyć. Dziś Berlin jest miastem wielokulturowym, nowoczesnym. A niesprawiedliwość zawsze była na tym świecie. Cóż, historia ludzi jest związana z historią ich państw – odpowiedziała ze spokojem w głosie hrabina. ”
z książki Wakacje z Au Pair
„ Ania usiadła na twardym krześle w kącie celi, płakała i modliła się. Prosiła Boga o sprawiedliwość, bo przecież wszystko, co ją teraz spotkało jest takie niesprawiedliwe. Przypomniała sobie jak babcia, która sama jest prawnikiem, zawsze jej mówiła, że sprawiedliwość jest tylko w niebie. ”
z książki Wakacje z Au Pair

Komentarze

Obserwujący

@agnieszka3211

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się