Wakacje z Au Pair

Lidia Błądek
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Wakacje z Au Pair
Książka Wakacje z Au Pair
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Lidia Błądek to autorka barwnej przygodowej opowieści zatytułowanej „Wakacje z Au Pair”. Dziewczyna pochodząca z górzystej części Polski zaraz po maturze wyjeżdża na swoją wakacyjną przygodę, która jest zarazem pracą w ramach programu Au Pair. Pomimo pewnego oporu ze strony kochającej i opiekuńczej rodziny, Ania, bo tak ma na imię główna bohaterka, postanawia skorzystać z tej sposobności – zarobić trochę pieniędzy i doszlifować język angielski. Trafia do londyńskiego domu bogatej hrabiny, która okazuje się niezwykle sympatyczną i wyrozumiałą towarzyszką. Ania wraz z hrabiną, jako jej osoba towarzysząca, jeździ po całym świecie, zwiedzając przy tym przepiękne zakątki. Krótko mówiąc, nie tylko zarabia, szlifuje umiejętności językowe, ale także spełnia swoje marzenia podróżniczki. Równolegle poznaje inteligentnego i uroczego młodzieńca z Wenezueli, Simona, w którym z wzajemnością się zakochuje. Lecz eldorado się kończy i Ania trafia do więzienia w Caracas, a życie w sposób katastroficzny z niej sobie zakpiło. Jednakże, pomimo przeróżnych bolesnych perturbacji, dzięki sile miłości i lojalności, opowieść kończy się szczęśliwie i pomyślnie, wręcz idyllicznie.
Data wydania: 2016-02-02
ISBN: 978-83-7900-492-8, 9788379004928
Wydawnictwo: Psychoskok
Stron: 125

Autor

Lidia Błądek Lidia Błądek Lidia Błądek – polska polityk, prawniczka, notariusz, nauczyciel akademicki, samorządowiec, posłanka na Sejm II kadencji. /Wikipedia/

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Niezapomniane wakacje

8.03.2016
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Au Pair to nazwa międzynarodowego programu wymiany kulturalno-edukacyjnej. Młoda osoba, w wieku 20-30 lat, wyjeżdża do innego kraju do opieki, zwykle nad dzieckiem lub osobą starszą i mieszka u rodziny ją goszczącej, a przy okazji szlifuje język i otrzymuje kieszonkowe. Zazwyczaj są to bezpieczne wyjazdy i fascynujące przygody, jednakże nawet podcz... {} Recenzja książki Wakacje z Au Pair

Moja opinia o książce

Opinie

@agnieszka3211
2016-03-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Co czytać po książce “Wakacje z Au Pair”- Lidia Błądek

Książka Bankiet wysuszonych kasztanów
Bankiet wysuszonych kasztanów Joanna Stańda
{}9/10
Do sali numer dwa na oddział geriatrii w ciągu trzech dni, o...
Książka Moje szerokie tory
Moje szerokie tory Anna Szuszek
{}10/10
Bohaterka książki w przełomowym momencie swojego życia wspom...
Książka Orchidea
Orchidea Jerzy J. Bojar
{}10/10
Każda kobieta marzy o bogatym mężu, życiu w luksusowej willi...
Książka Rachunek sumienia
Rachunek sumienia Piotr Piątak
{}10/10
Nic tak bardzo, jak kobiecy punkt widzenia, nie odzwierciedl...
Książka Ważne są tylko chwile
Ważne są tylko chwile Angelina Palm
{}10/10
To historia kobiety, którą w bohaterce książki „Ważne są tyl...

Cytaty z książki

“Obecnie żyjemy w świecie dostatku i chciałabym, aby wszyscy mogli pracować i normalnie żyć. Aby nie było wojen, przemocy ani innego zła na tej ziemi.”
{}
#
“Widzisz Aniu, jesteś młoda i może tego nie zrozumiesz, ale polityka to gra wielkich interesów. Jedni walczą, pracują, a inni zbierają korzyści i decydują. W Berlinie po drugiej wojnie światowe...”
{}
#
“Ania usiadła na twardym krześle w kącie celi, płakała i modliła się. Prosiła Boga o sprawiedliwość, bo przecież wszystko, co ją teraz spotkało jest takie niesprawiedliwe. Przypomniała sobie ja...”
{}
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe