Patrzcja Koza

Patrzcja Koza

Autorka 2 czytelników
Obserwuj
5.5 /10
2 oceny z 1 książki,
przez 2 kanapowiczów
Patrycja Koza urodziła się w 1989 roku w Opolu. Z wykształcenia jest fizjoterapeutą. Do tej pory ukazały się jej dwie książki „Nina Baksik i jej zwariowane 13” oraz „Papierowe pocałunki” (wydawnictwo Novae Res). W lutym 2015 roku jej opowiadanie erotyczne wygrało konkurs i zamieszczono je w książce „Życie Podziemne Mężczyzny 2:rewanż” (wydawnictwo Czerwony Pająk). Zainteresowania: medycyna naturalna, muzyka alternatywna, firedance.

Książki

Życie podziemne Julii
Życie podziemne Julii
Patrzcja Koza
5.5/10
Otaczająca nas rzeczywistość zmienia się intensywnie – nie pozostaje to bez echa, gdy chodzi o zachowanie kobiet. Wyzwolone w łóżku chcą eksperymentów, dominacji. Chcą się bawić i decydować o sobie w ...

Obserwujący (1)

@agnieszka3211

Komentarze

Cytaty Patrzcja Koza

Wizja „normalnego” seksu była tak kusząca, że długo nie musiała się zastanawiać. Oboje nadal mocno nakręceni znowu robili przystanki, podczas których dłonie lądowały pod jej płaszczykiem. Dotarli do mieszkania szybko i tuż przed wejściem facet ostrzegł, że w jego pokoju jest współlokator.
Dziewczyny później prawie w ogóle nie schodziły z parkietu. Tańczyły energicznie, seksownie. Były w świetnych nastrojach i ich radość widać było z daleka. Kilku kolesi kręciło się co chwilę wokół nich, ale Julka większość spławiała. Wolała się bawić z ekipą znajomych, z którymi siedzieli w loży.
Nie ważne już teraz to wszystko. Nierealny świat z Markiem. Ale był czas, że to było dla mnie realne, pełne, piękne. To było to. Mój azyl, mój spokój i ukojenie. Czułam, że to najsilniejsze uczucie, że to miłość bez granic. Teraz po tym wszystkim została tylko pustka. - Taka miłość zawsze zostawia ślady. - powiedziała spokojnie Marta. - Wolałabym nie czuć i nie mieć żadnych śladów.
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl