Paul Stewart

Paul Stewart

Autor 32 czytelników
9.0 28 ocen z 10 książek, przez 14 kanapowiczów
Niezwykle popularny pisarz (laureat nagrody Federation of Children’s Book Group), który wraz z Chrisem Riddellem, wybitnym rysownikiem (uhonorowanym nagrodą UNESCO), zasłynął jako obdarzony magiczną wyobraźnią i niepowtarzalnym poczuciem humoru sławny twórca literatury dla dzieci i młodzieży. Światowy rozgłos przyniosła im seria Kroniki Kresu i powieść Śrubziemie, czyli totalnie zakręcony świat –wypełnione akcją, wspaniale zilustrowane przygodowe powieści dla fanów Harry’ego Pottera, Tolkiena i Pratchetta.
Obserwuj Popraw tę stronę

Książki

Książka Śrubziemie czyli totalnie zakręcony świat

Śrubziemie czyli totalnie zakręcony świat

Paul Stewart
7.8/10
Czarodziej Randalf zamierza wezwać do Śrubziemia bohaterskiego wojownika. Ale swym nieudolnym zaklęciem sprowadza zwyczajnego chłopca ze zwyczajnej Ziemi. Tak więc Joe musi odegrać rolę bohatera i wzi...
Książka Za Kresborem

Za Kresborem

Chris Riddell, Paul Stewart
8.6/10
"Strużek wychowuje się w rodzinie leśnych trolli. Ale nie jest taki jak jego rówieśnicy. A pewnego dnia robi coś, czego nigdy, przenigdy nie zrobiłby żaden leśny troll - schodzi ze ścieżki! I wyrusza ...
Książka Za Kresoborem

Za Kresoborem

Paul Stewart
9.2/10
Strużek wychowuje się w rodzinie leśnych trolli. Ale nie jest taki jak jego rówieśnicy. A pewnego dnia robi coś, czego nigdy, przenigdy nie zrobiłby żaden leśny troll - schodzi ze ścieżki! I wyrusza w...
Książka Łowca burz

Łowca burz

Paul Stewart
10/10
Strużek od najmłodszych lat spędzonych w Kresoborze marzył o podniebnych przestworzach. Teraz jako członek załogi "Łowcy Burz", pirackiego okrętu powietrznego swego ojca, spełnił swoje marzenie.
Książka Północ nad Sanctaphraksem

Północ nad Sanctaphraksem

Paul Stewart
10/10
Trzecia część fantastyczno-przygodowej serii Kroniki Kresu. Daleko ponad Kresem rodzi się wielki sztorm - straszliwy wir, okrutny i potężny. Na jego drodze leży Sanctaphrax, wspaniałe miasto wzniesion...
Książka Hugo Pepper i lot z krainy śnieżnych olbrzymów

Hugo Pepper i lot z krainy śnieżnych olbrzymów

Paul Stewart
10/10
"Oto historia Hugona Peppera i jego zadziwiających czynów, osadzona w tym samym fantastycznym świecie, w którym miały miejsce przygody Fergusa Crane'a i Corby Flood. Chłopiec wychowany jest na Mroźnej...
Książka Kroniki Kresu Łowca burz t. 2

Kroniki Kresu Łowca burz t. 2

Chris Riddell, Paul Stewart
8/10
Strużek od najmłodszych lat spędzonych w Kresoborze marzył o podniebnych przestworzach. Teraz jako członek załogi Łowcy Burz, pirackiego okrętu powietrznego swego ojca, spełnił swoje marzenie. Kiedy j...
Książka Brown eyes

Brown eyes

Paul Stewart
Książka Corby Flood i żegluga przez siedem mórz

Corby Flood i żegluga przez siedem mórz

Paul Stewart
Corby Flood i żegluga przez siedem mórz Corby Flood i jej rodzina wybierają się w rejs parowcem ?Eufonia?, który lata świetności ma już dawno za sobą. Corby jest uważną obserwatorką, ma dużo czasu na ...
Książka Fergus Crane i wyprawa na Morze Szmaragdowe

Fergus Crane i wyprawa na Morze Szmaragdowe

Paul Stewart
Fergus Crane i wyprawa na Morze Szmaragdowe Fergus Crane wiedzie prawie zwyczajne życie ? uczęszcza na lekcje prowadzone przez dość oryginalnych nauczycieli na szkolnym statku ?Betty Jeanne? oraz poma...

Komentarze

Obserwujący

@Deline @agacia

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się