Paul Stewart

Paul Stewart

Autor 33 czytelników
Obserwuj
9.0 /10
28 ocen z 8 książek,
przez 16 kanapowiczów
Niezwykle popularny pisarz (laureat nagrody Federation of Children’s Book Group), który wraz z Chrisem Riddellem, wybitnym rysownikiem (uhonorowanym nagrodą UNESCO), zasłynął jako obdarzony magiczną wyobraźnią i niepowtarzalnym poczuciem humoru sławny twórca literatury dla dzieci i młodzieży. Światowy rozgłos przyniosła im seria Kroniki Kresu i powieść Śrubziemie, czyli totalnie zakręcony świat –wypełnione akcją, wspaniale zilustrowane przygodowe powieści dla fanów Harry’ego Pottera, Tolkiena i Pratchetta.

Książki (14)

Sortowanie:
Książka Hugo Pepper i lot z krainy śnieżnych olbrzymów
Hugo Pepper i lot z krainy śnieżnych olbrzymów
Paul Stewart
{}10/10
"Oto historia Hugona Peppera i jego zadziwiających czynów, osadzona w tym samym fantastycznym świecie, w którym miały miejsce przygody Fergusa Crane'a i Corby Flood. Chłopiec wychowany jest na Mroźnej...
Książka Brown eyes
Brown eyes
Paul Stewart
Książka Za Kresoborem
5 wydań
Za Kresoborem
Chris Riddell, Paul Stewart
{}8.4/10
Cykl: Kroniki Kresu, tom 1
"Strużek wychowuje się w rodzinie leśnych trolli. Ale nie jest taki jak jego rówieśnicy. A pewnego dnia robi coś, czego nigdy, przenigdy nie zrobiłby żaden leśny troll - schodzi ze ścieżki! I wyrusza ...
Książka Corby Flood i żegluga przez siedem mórz
Corby Flood i żegluga przez siedem mórz
Paul Stewart
Corby Flood i żegluga przez siedem mórz Corby Flood i jej rodzina wybierają się w rejs parowcem ?Eufonia?, który lata świetności ma już dawno za sobą. Corby jest uważną obserwatorką, ma dużo czasu na ...
Książka Kroniki Kresu Łowca burz t. 2
Kroniki Kresu Łowca burz t. 2
Chris Riddell, Paul Stewart
{}8/10
Cykl: Kroniki Kresu, tom 2
Strużek od najmłodszych lat spędzonych w Kresoborze marzył o podniebnych przestworzach. Teraz jako członek załogi Łowcy Burz, pirackiego okrętu powietrznego swego ojca, spełnił swoje marzenie. Kiedy j...
Książka Kroniki Kresu Klątwa Mąciwodziciela 4
Kroniki Kresu Klątwa Mąciwodziciela 4
Chris Riddell, Paul Stewart
{}9.3/10
Cykl: Kroniki Kresu, tom 4
W podniebnym mieście Sanctaphrax dzieją się dziwne rzeczy. Profesorowie zajmują się nie tylko przesiewaniem mgły i smakowaniem deszczu, ale także intrygami i podstępami, a w mrocznych labiryntach wewn...
Książka Kroniki Kresu Rycerze Zimy 5
Kroniki Kresu Rycerze Zimy 5
Chris Riddell, Paul Stewart
{}8.5/10
Cykl: Kroniki Kresu, tom 5
Wysoko nad Kresem, w podniebnym mieście Sanctaphrax, znajduje się sławna Akademia Rycerska. Uczy się w niej Quint, syn kapitana piratów. Wkrótce nad miasto nadciąga straszna wieczna zima. Lotny głaz, ...
Książka Śrubziemie czyli totalnie zakręcony świat
Śrubziemie czyli totalnie zakręcony świat
Paul Stewart
{}8.2/10
Czarodziej Randalf zamierza wezwać do Śrubziemia bohaterskiego wojownika. Ale swym nieudolnym zaklęciem sprowadza zwyczajnego chłopca ze zwyczajnej Ziemi. Tak więc Joe musi odegrać rolę bohatera i wzi...
Książka Łowca burz
Łowca burz
Paul Stewart
{}10/10
Strużek od najmłodszych lat spędzonych w Kresoborze marzył o podniebnych przestworzach. Teraz jako członek załogi "Łowcy Burz", pirackiego okrętu powietrznego swego ojca, spełnił swoje marzenie.
Książka Północ nad Sanctaphraksem. Kroniki Kresu. Tom 3
2 wydania
Północ nad Sanctaphraksem. Kroniki Kresu. Tom 3
Chris Riddell, Paul Stewart
{}9.5/10
Cykl: Kroniki Kresu, tom 3
Raz na parę tysięcy lat nad Kres powraca Matka Burza. Zasila swymi wodami legendarne Praźródło, które daje wszystkim krainom Kresu nowe życie. Ale tym razem na jej drodze stanęło podniebne miasto Sanc...

Obserwujący (2)

@Deline @agacia

Komentarze

O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe